Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель AK Kush Express

558.00грн.
Смолиста індика з сильним медичним ефектом вийшла при схрещуванні кримських і пакистанських ген. Володіє красивим, «камуфляжним» забарвленням і приємним ягідним смаком. Чи не відрізняється примхливістю в догляді і дає хороший урожай, особливо як для невеликого автоцвета. Підходить для індорного вирощування.
Характеристики
Генетика:

Ak-Kush x Secret Hybrid

Фенотип:

Sativa 15%, Indica 85%

ТГК:

20%

Висота в боксі:

80-100 см

Цвітіння:

45-55 днів

Врожай індор:

450-550 гр/м2

Врожай аутдор:

900-1200 гр. з рослини

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель AK Kush Express от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт AK Kush Express - фаст версія знаменитого індікодомінантного гібрида від Kalashnikov Seeds. Невибагливий, стійкий до грибка, тому купити його можуть новачки, які розраховують на хороший урожай при мінімумі турбот. Продуктивність тут дійсно висока, ефект має терапевтичну дію за рахунок підвищеного рівня КБД.

Ефект і смак AK Kush Express

У смаку відчувається суміш евкаліптових нот і цитрусових нот з переважанням останніх. Ефект індічний і дуже «медичний» - розслабляє до приємного скам'яніння, поки розум гойдається на хвилях позитиву.

Особливості

Насіння марихуани AK Kush Express дають середню рослину - близько 80-100 см в боксі, усипане кристалами ТГК. Воно володіє чудовим імунітетом, що допомагає йому не тільки виживати, але й приносити хороший урожай в мінливому кліматі середньої смуги і при мінімумі догляду. У насіння також закладена стійкість рослини до грибка. У боксі з квадратного метра можна зібрати 450-550 г, а в атудоре вихід з куща становить від 900 до 1200 г. Період цвітіння триває від 45 до 55 днів, що в середньому на 10 днів менше, ніж у його «батька».

Походження

Насіння конопель AK Kush Express отримані в результаті схрещування AK Kush з секретним гібридом. Назва останнього не вказується виробником, оскільки Express лінійка - унікальна і секрет настільки вдалої селекції тримається в таємниці.

Застосування в медицині

Завдяки підвищеному рівню КБД та середньому ТГК (20%), сорт AK Kush Express можна використовувати в медичних цілях. Він допоможе зняти біль, впоратися з безсонням і хронічною втомою.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money