Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель AK Kush

434.00грн.
Характеристики
Генетика:

Crimean Indica х Afgan Kush x AK-47

Фенотип:

Sativa 15%, Indica 85%

ТГК:

20%

Висота в боксі:

80-100 см

Цвітіння:

50-60 днів

Врожай індор:

450-550 гр/м2

Врожай аутдор:

800-1400 гр з рослини

434
* Доступні варіанти

Насіння конопель AK Kush от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт AK Kush - гібрид з переважаючою індикою в фенотипі і церебральним ефектом. Може бути використаний в терапевтичних цілях. Володіє міцним імунітетом, підходить для вирощування в Індоре і аутдорі в середній смузі. Відноситься до врожайним сортам.

Ефект і смак AK Kush

Пахне солодкістю і м'ятою, а в смаку проступають евкаліпт і цитрусові. Вплив у сорту церебральний, розслаблюючу аж до занурення в сон. Рівень ТГК середній - 20%.

Особливості

Насіння конопель AK Kush дають середню рослину - висота в боксі 80-100 см, з компактними шишками, густо посипаними кристалами ТГК. Відрізняється невибагливістю у догляді, тому купити його можна новачкам, які розраховують при мінімумі турбот отримати хороший урожай. Насіння підійдуть для індорного і аутдорного - в тому числі в середній смузі, вирощування. Рослина стійка до грибка. З квадратного метра в боксі вихід становить 450-550 г, а на вулиці з рослини можна зібрати від 800 до 1400 г. Період цвітіння триває від 50 до 60 днів.

Походження, нагороди

Насіння марихуани AK Kush отримані при схрещуванні Afghan Kush з AK-47 і додаванням кримської індики.

Застосування в медицині

Сорт AK Kush може бути використаний в терапевтичних цілях. Він допоможе впоратися з болем, в тому числі головний, і безсонням.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Благодарствую все получил красивая упаковка.

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money