Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель AK Skunk Auto

434.00грн.
Ak Skunk Auto - авто версія хітового сорти від Kalashnikov Seeds з переважанням сатіва в фенотипі. Невибагливий, компактний і бистроцветущій - відмінний варіант для аутдору, але також підійде для вирощування в боксі. Хороший сорт для початківця гровера.
Характеристики
Генетика:

Ak-Skunk x Ruderalis

Фенотип:

Sativa 50%, Indica 40%, Ruderalis 10%

ТГК:

18%

Висота в боксі:

50-70 см

Цвітіння:

55-60 дней

Врожай індор:

250-350 гр/м2

Врожай аутдор:

50-70 гр. з рослини

434
* Доступні варіанти

Насіння конопель AK Skunk Auto от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Ak Skunk Auto - автоцвет на основі Ak Skunk, в якому трохи більше сатіва. Володіє стимулюючим ефектом і приємним ароматом. Не вимагає особливого манікюрінга, тому підійде Гроверу-початківцю. Насіння можна вирощувати в Індорі і аутдорі.

Ефект і смак Ak Skunk Auto

У смаку відчувається солодкість і цитрусові з нотою лайма. Ефект сатівний - стимулює і збуджує. Можна купити з розрахунком використовувати його для підвищення продуктивності роботи, особливо творчої, і приємного спілкування.

Особливості

Насіння марихуани Ak Skunk Auto дають компактна рослина, висота якого в середньому близько 60 см (максимум 70 см), з невеликими щільними шишками. Не вимагає особливого догляду - зазвичай досить дотримання базових правил, і приносить хороший урожай. З квадратного метра в Індоре виходить від 250 до 350 г, а в аутдорі - 50-70 г з рослини. Період цвітіння триває від 55 до 60 днів.

Походження

Насіння конопель Ak Skunk Auto отримані в результаті схрещування Ak Skunk з Рудералісом. Останній і поділився з гібридом своїми автоцветущімі функціями.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4
1
Отличный сорт, спасибо большое за быструю доставку, семена в фирменной упаковке)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money