Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель AK Skunk

434.00грн.
Ak Skunk - високоврожайний гібрид з потужним сатівним ефектом. Володіє сильним імунітетом, стійкістю до високої вологості і грибку, що робить його відмінним варіантом для новачка. Підходить для індорного і аутдорного вирощування.
Характеристики
Генетика:

AK-47 x Skunk #1

Фенотип:

Sativa 50%, Indica 50%

ТГК:

21%

Висота в боксі:

80-100 см

Цвітіння:

60-65 днів

Врожай індор:

400-500 гр/м2

Врожай аутдор:

800-1400 гр. з рослини

434
* Доступні варіанти

Насіння конопель AK Skunk от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Ak Skunk відноситься до збалансованих гібридів (співвідношення сатіви до індика - 50/50), але ефект тяжіє до стимулюючого Ганю. Відрізняється високою продуктивністю, особливо в аутдорі, і сильним імунітетом. Підійде для гровера-новачка. Єдиний виражений мінус рослини - сильний різкий запах на етапі цвітіння, який зажадає використання вугільних фільтрів в Індорі.

Ефект і смак Ak Skunk

Одна з причин купити його - сильний стимулюючий ефект. Він збуджує мозкову активність, сприяючи роботі, особливо творчої, і спілкуванню. Володіє приємним ароматом і смаком - добре відчуваються цитрусові і солодкість з сандаловим нотками.

Особливості

Насіння марихуани Ak Skunk дають міцний і досить компактний кущ, період цвітіння якого триває близько 60-65 днів. У боксі його висота максимум доходить до метра і єдина неприємність, яка очікує гровера - різкий запах. Вирощуючи насіння конопель Ak Skunk в Індорі, потрібно буде потурбуватися установкою вугільних фільтрів. В іншому сорт не приносить ніяких проблем і зможе пробачити навіть надмірний полив - у нього підвищена стійкість до вологості і грибку. З одного квадратного метра в Індорі можна зібрати 400-500 г, а на вулиці одну рослину принесе від 800 до 1400

Походження

Насіння гібриду були отримані в результаті схрещування двох хітових сортів - AK-47 і Skunk # 1. Селекційний роботи велися з початку нульових і результат, на думку самого виробника і споживачів, перевершив очікування. Від Skunk # 1 гібриду дістався яскравий аромат, а від AK-47 - рубає міць (рівень ТГК тут 21%).

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4.5
2
Посылочку получил, денег Вам назад отправил, спасибо огромное по результату отпишу. хороший сорт

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money