Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Amur Giant Auto

558.00грн.
Amur Giant Auto - сатіводомінантний гібрид з чудовою жизнестойкостью завдяки рудералісу з Амурської області. Володіє приємним ароматом і вираженим сатівним дією. Досить висока рослина, як для автоцвета, з непоганою урожайністю.
Характеристики
Генетика:

Amur Ruderalis x Jack Herer x Power Plant

Фенотип:

Ruderalis 10%, Sativa 60%, Indica 30%

ТГК:

19%

Висота в боксі:

100-150 см

Цвітіння:

68-75 днів

Врожай індор:

450-600 гр/м2

Врожай аутдор:

60 – 300 гр з рослини

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель Amur Giant Auto от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Amur Giant Auto - гібрид з домінуванням сатіви і вираженим хай ефектом. Володіє відмінною житєвою стійкістью навіть для автоцветущіх рослин - стійкий до грибка і вилягання. Має приємний аромат і смак, а також високу смолистість.

Ефект і смак Amur Giant Auto

Аромат лимонно-ягідний. У смаку більш виражені цитрусові і сандалові ноти з вкрапленням ягідного варення. Ефект сатівний - потужний хай пробирається в розум, заряджаючи його енергією і стимулюючи на творчість і спілкування.

Особливості

Насіння марихуани Amur Giant Auto дають досить високу (як для автоцвіта) рослину - висота в боксі 100-150 см. Шишки у нього великі і щільні, до кінця цвітіння набувають жовто-оранжевий забарвлення і густий шар смоли. Купити його варто тим, хто хоче значно знизити ризик захворювань - рослина стійко до грибка і вилягання. Насіння в Індорі дадуть 450-600 г продукту з квадратного метра, а на відкритому грунті - 60-300 г з рослини. Період цвітіння триває від 68 до 75 днів.

Походження

Насіння конопель Amur Giant Auto отримали при схрещуванні Power Plant з Jack Herer. Від першого гібриду дістався зовнішній вигляд, а другий поділився своїм фірмовим запахом. Також в генетиці присутній рудераліс з Амурської області, який передав свої автоквітучі функції і підвищив стійкість рослини.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Брал ети семена осенью, отличный сорт порадовал, Весной его тоже возьму, репорт выложил с Вашей силкой на джа форуме но его забанили(

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money