Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Big Altai Sativa Express

806.00грн.
Швидко зростаючий гібрид з переважаючою сатіва в фенотипі і сильним хай ефектом. Є продуктом поєднання африканської і алтайської генетики. Підходить для індорного і аутдорного вирощування, приносить хороший урожай.
Характеристики
Генетика:

Altai x African Sativa x Secret Hybrid

Фенотип:

Sativa 90%, Indica 10%

ТГК:

22%

Висота в боксі:

100-140 см

Цвітіння:

70-75 днів

Врожай індор:

500-600 гр/м2

Врожай аутдор:

900 – 1300 гр з рослини

806
* Доступні варіанти

Насіння конопель Big Altai Sativa Express от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Big Altai Sativa Express швидко розвивається, тому в Outdoor висаджувати його насіння можна в середині липня. Пахне лісом, заряджає ейфорією з домішкою психоделії. Забезпечує потужний вплив за рахунок високого рівня ТГК - 22%. Приносить хороший урожай.

Ефект і смак Big Altai Sativa Express

Вплив традиційно сатівний - розум гойдається на хвилях ейфорії з психоделічним «присмаком». Аромат у нього не менш привабливий. Добре відчуваються запахи лісу і особливо чітко - кедрових горішків.

Особливості

Насіння марихуани Big Altai Sativa Express дають не надто велику, як для сатіви, рослину - 100-140 см в боксі. Воно швидко розвивається, тому на вулиці його можна висаджувати в середині липня, а не по весні, як звичайний канабіс. У приміщенні з квадратного метра виходить 500-600 г, а на відкритому грунті можна з куща зібрати від 900 до 1300 г. Період цвітіння триває 70-75 днів.

Походження

Насіння конопель Big Altai Sativa Express вийшли поєднанням алтайського канабісу з африканським. Перший поділився життєвою стійкістю і автентичним фенотипом, яких багато в Алтайському краю, а другий - яскравим сатівним ефектом.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4
1
Классный сативный сорт улыбает. Один минус с 10 шт 7 взошло, надеюсь следующий раз компенсируете!

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money