Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Blue Acid Auto

434.00грн.
Blue Acid Auto - індікодомінантний сорт з вираженим психоактивних ефектом і болезаспокійливу дію. Компактний і досить продуктивний, як для свого маленького зросту. Можна вирощувати в боксі і на відкритій місцевості. Як і всі автоцвети, не відрізняється особливою вередливістю в догляді.
Характеристики
Генетика:

AK-47 х Strawberry x Ruderalis

Фенотип:

Ruderalis 10%, Sativa 20%, Indica 70%

ТГК:

17%

Висота в боксі:

60-70 см

Цвітіння:

55-60 днів

Врожай індор:

200-400 гр/м2

Врожай аутдор:

35-120 гр з рослини

434
* Доступні варіанти

Насіння конопель Blue Acid Auto от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Blue Acid Auto є індікодомінантним, але в ефекті добре відчуваються сатівні гени. Володіє високим вмістом ТГК і КБД, що підвищує його медичну цінність. Відрізняється хорошою продуктивністю, підходить для відкритої і закритої місцевості.

Ефект і смак Blue Acid Auto

У смаку відчувається терпка солодкість і полуниця. Вплив виявляється одночасно на тіло - воно розслабляється, проходить дискомфорт і біль, і розум, який занурюється в приємні мрії. Купити його можна також для проведення медитацій.

Особливості

Насіння марихуани Blue Acid Auto дають невелика рослина - близько 60-70 см у висоту, з щільними шишками. Досить невибагливий в догляді. Насіння можна брати як для Індора - з квадратного метра реально зібрати від 200 до 400 г, так і аутдору, де вихід з однієї рослини складе 35-120 г сухого продукту. Період цвітіння триває від 55 до 60 днів.

Походження

Насіння конопель Blue Acid Auto отримані в результаті схрещування сортів AK-47 і Strawberry. Також в генетиці присутнє Рудераліс, якому гібрид зобов'язаний своїми автоцветущімі функціями.

Застосування в медицині

Завдяки високому вмісту КБД і ТГК сорт Blue Acid Auto можна використовувати в медичних цілях. Особливо ефективний він буде при знятті болю, спазмів і судом. Також допоможе боротися зі стресами і постійною втомою.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money