Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Great White Russian

496.00грн.
Характеристики
Генетика:

White Widow x AK-47

Фенотип:

Indica

ТГК:

12% - 19%

Висота в боксі:

до 200 см

Цвітіння:

50 - 65 днів

Врожай індор:

400 - 500 гр/м2

Врожай аутдор:

500 - 800 гр з рослини

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Great White Russian от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Great White Russian - це життєздатні, смолисті рослини, які легко вирощувати в індорі і аутдорі. Купити його насіння можуть навіть новачки, особливо ті, що хочуть домогтися сильного фізичного і психоактивного ефекту. Кущі середні по висоті, зростання можна контролювати. Приносять хороший урожай і досить швидко відцвітають.

Ефект і смак Great White Russian

Вплив у сорту дуже інтенсивний, що не дивно, коли обоє батьків мають підвищений рівень ТГК і КБД. Ефект більше психоактивний, хоча фізичне розслаблення також спостерігається. У смаку і ароматі виражена фруктова солодкість, але традиційна для індики гіркота також відчувається.

Особливості

Насіння конопель Great White Russian дають рослини вище середнього - до 2 метрів в індоре і до 2,5 - на вулиці. Зростання кущів можна контролювати. Листя витягнуті і блідо-зелені, спостерігається підвищена смолистість і інтенсивний фруктовий аромат, як у сатіви. Врожайність хороша - з квадратного метра можна зібрати від 400 до 500 г. На вулиці з куща виходить від 500 до 800 г. Період цвітіння триває від 50 до 65 днів. У аутдорі збір врожаю настає на початку жовтня.

Походження

Насіння марихуани Great White Russian отримані при схрещуванні знаменитої індики  White Widow і сатіви AK-47. Гібрид взяв найкраще від обох батьків, але обтяжує до індічного фенотипу.

Застосування в медицині

Сорт може бути використаний для зняття болю і стресу. Може доповнювати терапію при депресії і розладах харчової поведінки.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money