Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Kabul Express

558.00грн.
Kabul Express - бистроцветущій сорт з переважаючою в фенотипі індика, який сягає корінням до олдскульний афганці. Чи не відрізняється примхливістю в догляді, тому підходить початківцям Гровер. Має сильний терапевтичний ефект. Підходить для відкритого і закритого грунту.
Характеристики
Генетика:

AK-47 х Strawberry x Ruderalis

Фенотип:

Ruderalis 10%, Sativa 20%, Indica 70%

ТГК:

17%

Висота в боксі:

60-70 см

Цвітіння:

55-60 днів

Врожай індор:

200-400 гр/м2

Врожай аутдор:

35-120 гр з рослини

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель Kabul Express от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Kabul Express є індікодомінантним гібридом з більш коротким періодом цвітіння. Володіє сильним ефектом, який можна використовувати в медичних цілях. Відрізняється високою продуктивністю і невибагливістю.

Ефект і смак Kabul Express

У смаку відчувається фруктова солодкість, також в останні дні цвітіння рослина починається видавати запах, близький до афганського гашишу. Купити можна заради сильного розслабляючого медичного ефекту. У нього типово індічное вплив, що нагадує олдскульний афганку - потужний стоун, який занурює в глибокий релакс.

Особливості

Насіння марихуани Kabul Express дають середнього розміру рослини - висота 90-110 см в боксі. Завдяки своїй невибагливості кущ здатний переносити капризи мінливого клімату, тому насіння проростуть як в Індорі, так і на відкритому грунті. У боксі зібрати з квадратного метра можна 500-600 г, а в аутдорі вихід з рослини становить від 900 до 1300 г. Період цвітіння триває від 48 до 55 днів.

Походження

Насіння конопель Kabul Express отримані з насіння, які привезли з Кабула в кінці 80-х. Протягом двох років брідери Kalashnikov Seeds намагалися відновити і закріпити фенотип афганки і в підсумку у них це вийшло. Для прискорення цвітіння в селекції був використаний гібрид, назва якого не вказується виробником для збереження вдалою генетики в секреті.

Застосування в медицині

Сорт Kabul Express можна використовувати для зняття болю, в тому числі викликаної мігренню, купірування спазмів і судом. Також він допоможе впоратися з безсонням і хронічною втомою.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4.8
5
Заказ пришел, оригинальная упаковка как и обещали, Спасибо) Вчера дегустировали, ну что сказать; впечатлило Браво) Заказывал пачку семен с трех три стрельнуло, на второй день замач... Прошла неделяи уже по 3-5 см. с горшка. Калашников удевляет)) Обалденный сорт, я разные выр..., но такого качества редко видал! Отличный сорт , все понравилось спасибо. закажу ещо

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money