Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Kalashnikov Express

558.00грн.
Kalashnikov Express - гібрид, що зберіг всі переваги Kalashnikov Original, але приносить урожай на 10 днів раніше свого батька. Йде зі збалансованим фенотипом, відрізняється високою продуктивністю і сильним імунітетом, що дозволяє його вирощувати в мінливому кліматі середньої смуги. Володіє психоделічного сатівним ефектом.
Характеристики
Генетика:

Kalashnikov Original x Secret Hybrid

Фенотип:

Sativa 50%, Indica 50%

ТГК:

18%

Висота в боксі:

90-120 см

Цвітіння:

45-55 днів

Врожай індор:

700 - 800 гр/м2

Врожай аутдор:

1000 - 1500 гр. з рослыни

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель Kalashnikov Express от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Kalashnikov Express по своєму ефекту і особливостям вирощування є практично копією Kalashnikov Original. Тільки урожай він дає на 10 днів раніше. Також він має трохи іншу - більш приземлену будову куща, і аромат шишок.

Ефект і смак Kalashnikov Express

Шишки придбали кислувато-полуничний запах, в смаку диму все також проскакують ягода і пахощі. Ефект сорт Kalashnikov Express надає психоделічний, рівень ТГК середній - 18%.

Особливості

Насіння марихуани Kalashnikov Express дають приосадкувате рослина з великими шишками. Його висота в боксі варіюється від 90 до 120 см. Кущі виходять невибагливими, як і їх батько, вони здатні витримувати навіть екстремальні умови вирощування, на кшталт похолодань, спеки, частих дощів або вітру. Саме через таку невибагливості у догляді насіння конопель Kalashnikov Express коштує в першу чергу купити новачкам. В Індор можна зібрати з квадратного метра 700 - 800 г, а на вулиці один кущ дасть від 1000 до 1500 г. Період цвітіння рослини становить 45-55 днів.

Походження

Насіння отримані схрещування Kalashnikov Original з секретним гібридом, завдяки якому був прискорений процес цвітіння і формування ложноплодов. Селекція також поправила баланс між сатівними і індічними генами, що позначилося на формі рослини і розмірах шишок. Це унікальна технологія виробника, тому генетика не розкривається повністю, зберігаючи ексклюзивність експерсс сортів.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Експресы круче чем фотики. Выход такой же а времени меньше))

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money