Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Kalashnikov Original

496.00грн.
Kalashnikov Original - невибагливий сатіводомінантний гібрид, який відмінно себе почуває як в Індоре, так і на вулиці. Приносить хороший урожай і не вимагає при цьому особливої уваги до себе. Має укорочений, як для сатіва, період цвітіння.
Характеристики
Генетика:

Altai Sativa х AK-47

Фенотип:

Sativa 60%, Indica 40%

ТГК:

19%

Висота в боксі:

90-120 см

Цвітіння:

55-65 днів

Врожай індор:

500-600 гр/м2

Врожай аутдор:

750-1500 гр з рослини

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Kalashnikov Original от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Kalashnikov Original відноситься до сатіводомінантних, що також проявляється в ефекті - сильному психоделічному. Можна купити для вирощування в Індорі і аутдорі - в обох випадках гровінг не принесе особливих проблем, крім того, сорт має підвищену стійкість до грибка. Володіє високою продуктивністю.

Ефект і смак Kalashnikov Original

Аромат квітковий з добре відчуваються нотами пахощів і полуниці. Ефект - типовий сатівний хай, що занурює розум в психоделічні мрії. Рівень ТГК середній - 19%.

Особливості

Насіння марихуани Kalashnikov Original дадуть міцне рослина висотою 90-120 см (в боксі) зі смолистими шишками. Відмінно переносить спеку, холод, вітер і підвищену дощова, тому сміливо можна висаджувати насіння в аутдорі. Також рослина йде з підвищеною стійкістю до грибка. В Індор можна зібрати з квадратного метра 500-600 г, а на відкритому грунті з куща виходить від 750 до 1500 г. Період цвітіння триває від 55 до 65 днів.

Походження

Насіння конопель Kalashnikov Original отримані в результаті схрещування хітового сорти AK-47 з Altai Sativa. Генетика стабілізована, тому можна розраховувати на хороший урожай і відповідність заявлених характеристик реальним.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money