Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Lavanda Cream

806.00грн.
Lavanda Cream відноситься до індічним сортам з відповідним ефектом, який розбавляє Психоделічне вплив сатіва. Універсальний сорт - для Індора і аутдору, з хорошою продуктивністю. Виражені лавандовий аромат і висока смолистість.
Характеристики
Генетика:

Veteran (Crimea Strain) x Secret Hybrid

Фенотип:

Sativa 20%, Indica 80%

ТГК:

22%

Висота в боксі:

100-130 см

Цвітіння:

60-65 днів

Врожай індор:

500-600 гр/м2

Врожай аутдор:

800 – 1200 гр з рослини

806
* Доступні варіанти

Насіння конопель Lavanda Cream от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Lavanda Cream - гібрид з переважаючою в фенотипі індикою. Однак вплив сатівних ген добре відчувається в який чиниться ефекті. Відрізняється невибагливим характером. Насіння можна вирощувати як в приміщенні, так і на вулиці, розраховуючи зібрати пристойний урожай.

Ефект і смак Lavanda Cream

Індічний стоун накочує з перших вдихів, але потім потужне розслаблення змінюється сатівной психоделії. Ефект дійсно сильний, що підтверджує високий рівень ТГК. У смаку проступає лавандові ноти і збиті вершки.

Особливості

Насіння марихуани Lavanda Cream дають щільну і не дуже високуа рослину зі смолистими шишками. Можна купити для індорного і аутдорного гровінга. Сорт невибагливий і для нормального врожаю можна обійтися базовими правилами гровінга. У метровому боксі реально зібрати 500-600 г, а на вулиці з куща виходить до 1200 г. Період цвітіння триває від 60 до 65 днів.

Походження

Насіння Lavanda Cream сам виробник вважає своїм досягненням, тому всі секрети селекції не розкриває. Одним з його батьків став Veteran - потужний кримський сорт, а ось назва другого замовчується. Селекція була тривалою, а її результат безперечно варто персональної оцінки.

Застосування в медицині

Насіння конопель Lavanda Cream дають рослини, які усувають біль і знімають спазми з судомами.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money