Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Moscow Blueberry Auto

434.00грн.
Характеристики
Генетика:

Moscow Blueberry x Ruderalis

Фенотип:

Ruderalis 10%, Sativa 20%, Indica 70%

ТГК:

18%

Висота в боксі:

60-90 см

Цвітіння:

60-65 днів

Врожай індор:

250-400 гр/м2

Врожай аутдор:

35-100 гр з рослини

434
* Доступні варіанти

Насіння конопель Moscow Blueberry Auto от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Moscow Blueberry Auto - автоквітуча версія Moscow Blueberry, яка має більший відсоток індики і менший вміст КБД. Його медичні властивості, на відміну від «батька», виражені слабо. Не вимагає особливого догляду, підходить для вирощування на відкритому і закритому грунті. Є компактним і врожайним сортом.

Ефект і смак Moscow Blueberry Auto

У смаку відчувається солодкість лісових ягід і вишні - в цьому сорт схожий на Moscow Blueberry. Відмінність автоцвіта - цитрусові ноти. Ефект схожий з фемінізована версією - сильне розслаблення тіла і позитивні думки.

Особливості

Насіння марихуани Moscow Blueberry Auto дають невелика рослина - його висота в боксі близько 60-90 см, з компактними щільними шишками. Підходить для індорного і аутдорного вирощування, не вимагає особливого догляду. При базовому дотриманні правил гровінга можна розраховувати на результат вищий за середній, тому купити його насіння рекомендується новачкам. У боксі з квадратного метра можна зібрати від 250 до 400 г, а на відкритому грунті - 35-100 г з куща. Період цвітіння триває від 60 до 65 днів.

Походження

Насіння конопель Moscow Blueberry Auto отримані в результаті схрещування Moscow Blueberry з Рудералісом, від якого гібриду дісталися автоквітучі функції.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money