Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Moscow Blueberry

434.00грн.
Moscow Blueberry - медичний сорт з високим вмістом КБД і збалансованим сатівно-індюшним ефектом. Урожайний, володіє міцним імунітетом, що дозволяє йому переносити холоду. Підходить для індорного і аутдорного вирощування.
Характеристики
Генетика:

Blueberry x Secret Hybrid х AK-47

Фенотип:

Sativa 50%, Indica 50%

ТГК:

18%; КБД: 5%

Висота в боксі:

80-100 см

Цвітіння:

55-65 днів

Врожай індор:

450-550 гр/м2

Врожай аутдор:

900-1300 гр з рослини

434
* Доступні варіанти

Насіння конопель Moscow Blueberry от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Moscow Blueberry відноситься до сильних медичним сортам. Рівень КБД - 5%, а ТГК - 18%, що оптимально при лікуванні депресії і тривожних розладів. Приносить хороший урожай як в Індорі, так і аутдорі. Володіє приємним ароматом і збалансованим iндико сативним впливом.

Ефект і смак Moscow Blueberry

Пахне солодкими лісовими ягодами, а в смаку добре відчувається вишня. Впливає на тіло, розслаблюючи його, і розум, занурюючи в приємні, позитивні думки.

Особливості

Насіння марихуани Moscow Blueberry дають рослини середнього зросту - в боксі його висота досягає максимум 100 см. Шишки компактні, але смолисті. До кінці цвітіння кущ стає з темно-фіолетовим відливом. Насіння можна купити для Індора, розраховуючи зібрати 450-550 г з квадратного метра, або для вулиці. Рослина досить добре переносить холод і збирати урожай в аутдорі рекомендується з першими заморозками. На вулиці з одного куща можна отримати від 900 до 1300 г. Період цвітіння триває від 55 до 65 днів.

Походження

Насіння конопель Moscow Blueberry отримані схрещуванням хітових сортів Blueberry і AK-47. Також в генетиці присутній секретний гібрид - його назва не вказується виробником для збереження в таємниці настільки вдалої селекції.

Застосування в медицині

Володіє дуже широкими медичними показаннями. Сорт Moscow Blueberry допоможе зняти біль і спазми, може бути ефективний при хронічній втомі і стресі, допомагаючи боротися з цими явищами. Також для полегшення стану його можна використовувати при депресії і тривожності.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Магазину респект орехи получила) спс за бонус)

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money