Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Power Russian

837.00грн.
Сатівний гібрид, який дає відмінний урожай в теплиці і на вулиці. Життєздатний, відмінно переносить примхи клімату або недоробки гровера, тому рекомендується, в тому числі, новачкам. Підходить для вирощування за методикою SCROG.
Характеристики
Генетика:

South African x White Russian

Фенотип:

Sativa 70%, Indica 30%

ТГК:

22%

Висота в боксі:

100-150 см

Цвітіння:

65-70 днів

Врожай індор:

500 - 600 гр/м2

Врожай аутдор:

1000 – 1800 гр з рослини

837
* Доступні варіанти

Насіння конопель Power Russian от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Power Russian відрізняється забійним сатівним ефектом, відмінним імунітетом і високою продуктивністю. Насіння можна сміливо брати для вуличного гровінга - вони без проблем переносять капризи природи. Дадуть хороший результат і в теплиці при мінімальному догляді.

Ефект і смак Power Russian

Потужний сатівний вплив заряджає енергією і позитивом, яких вистачить і на творчу роботу, і на активний відпочинок зі спілкуванням. Рівень ТГК досить високий - 22%, тому в поводженні з ним варто бути акуратним.

Особливості

Насіння маріухани Power Russian дають середні по висоті кущі - 100-150 см в боксі, з об'ємними шишками, покритими кристалами ТГК. Вони важкі і тому потребують підв'язки, також підійде методика вирощування SCROG. Купити сорт можна навіть не дуже досвідченому Гроверу, оскільки в іншому рослина не буде проблемною. Це відмінний варіант для аутдору, оскільки він добре переносить високу вологість і низьку температуру, стійкий до грибка і шкідників. На вулиці з одного куща можна зібрати 1000-1800 г, а в теплиці з квадратного метра виходить 500-600 г. Період цвітіння триває від 65 до 70 днів.

Походження

Насіння конопель Power Russian вийшли при поєднанні сатіви з південно-африканськими генами і голландським хітом White Russian.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money