Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Power Smoke

682.00грн.
Характеристики
Генетика:

Афганка х Тайська сатіва

Фенотип:

Indica

ТГК:

20%

Висота в боксі:

до 100 см

Цвітіння:

55 - 65 днів

Врожай індор:

450 - 700 гр/м2

Врожай аутдор:

не вказано

682
* Доступні варіанти

Насіння конопель Power Smoke от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Power Smoke є середній за розмірами індікодомінантний гібрид. Невибагливий, купити його насіння можна для індорного і аутдорного вирощування. Володіє сильною розслаблюючою дією, можна використовувати в терапевтичних цілях.

Ефект і смак Power Smoke

Сильно розслабляє і заспокоює. Надає тілесний і головний вплив, схожий на впливу гашишу. Дуже добре підходить для вечірнього релаксу, в тому числі перед зануренням в сон. Має досить високий рівень ТГК - близько 20%. Смак терпкий, відчуваються деревні і землисті ноти.

Особливості

Насіння конопель Power Smoke дають середню по висоті рослину - від 80 см в Індорі і до 200 см на вулиці. Кущ йде з товстої центральної колоною, без гілок. Сама рослина досить невибаглива, на це сприяють афганські коріння. Можна сміливо вирощувати на вулиці. З квадратного метра можна зібрати від 450 до 700 г. Період цвітіння триває від 7 до 8 тижнів.

Походження

Насіння марихуани Power Smoke отримані при поєднанні афганки з тайською сатівою. Селекція проходила в Сіетлі, США, ще в 70-х роках.

Застосування в медицині

Сорт підходить для купірування болю, боротьби з безсонням і стресами.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money