Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Purple Mazar Auto

558.00грн.
Медичний індікодомінантний гібрид з «камуфляжним» забарвленням. Рослина виходить компактним за розмірами, має гарну продуктивністю, як для такого малюка, і може вирощуватися як в Індоре, так і на вулиці.
Характеристики
Генетика:

Purple x Mazar x Ruderalis

Фенотип:

Ruderalis 10%, Sativa 5%, Indica 85%

ТГК:

18%, КБД 1,4%

Висота в боксі:

50 - 90 см

Цвітіння:

55 - 60 днів

Врожай індор:

350 - 450 гр/м2

Врожай аутдор:

35 – 130 гр з рослини

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель Purple Mazar Auto от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Purple Mazar Auto - автоцвіт з переважанням індика і вираженим стоун ефектом. Компактний - як по своєму зросту, так і розмірами, але приносить хороший урожай. Може вирощуватися в Індорі, має відповідний для цього «камуфляжне» забарвлення. Можна використовувати в терапевтичних цілях.

Ефект і смак Purple Mazar Auto

Аромат у нього сосновий, але з вкрапленням ягідних нот. Дія типове для індічних сортів - повна релаксація до скам'яніння тіла. Завдяки середньому змісту ТГК можна розраховувати на м'який, що огортає стоун.

Особливості

Насіння марихуани Purple Mazar Auto дають щільно збиту, невелику рослину - висота в боксі становить зазвичай 60-70 (рідко виростає до 90 см). У нього пурпурна центральна колона в обрамленні зеленими листями - такий окрас отримав назву «камуфляжний», так як з ним кущ легко може загубитися в клумбі на відкритому грунті. Вирощувати насіння можна також в Індорі, розраховуючи зібрати з квадратного метра 350-450 м На вулиці один кущ принесе від 35 до 130 г. Період цвітіння становить 55-60 днів.

Походження

Поєднання Purple і Mazar дозволило отримати насіння конопель Purple Mazar Auto. Присутній в генетиці рудераліс додав автоквітучих функцій.

Застосування в медицині

Купити його можна з метою скористатися медичним ефектом, яким володіє сорт. У нього підвищений рівень КБД - 1,4% і середній ТГК - 18%. Використовувати сорт можна для зняття болю, боротьби з безсонням і тривожністю.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money