Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Purple Russian Express

930.00грн.
Швидко зростаючий гібрид з домінуючою в фенотипі індика. Має розслаблюючу дію і може бути використаний в медичних цілях. Підходить для індорного і аутдорного вирощування. Завдяки експрес властивостями висаджувати насіння можна в середині липня, а не навесні, як зазвичай.
Характеристики
Генетика:

Big Daddy Purple x White Russian x Secret Hybrid

Фенотип:

Sativa 20%, Indica 80%

ТГК:

21%

Висота в боксі:

90-130 см

Цвітіння:

50-55 дней

Врожай індор:

500-600 гр/м2

Врожай аутдор:

800 – 1200 гр с растения

930
* Доступні варіанти

Насіння конопель Purple Russian Express от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Purple Russian Express відрізняється довгим і сильним впливом. У дорослих кущів красивий пурпурне забарвлення, вони приживаються як в приміщенні, так і на вулиці. Може бути використаний в терапевтичних цілях.

Ефект і смак Purple Russian Express

Має виражену індічну дію. З перших вдихів тіло і розум занурюються в розслаблення аж до приємного скам'яніння. Ефект тривалий і досить потужний, чому сприяє підвищений рівень ТГК - 21%.

Особливості

Насіння конопель Purple Russian Express дають середню по висоті рослину - 90-130 см в боксі, з міцною центральною колоною і пурпурно-зеленими листками. Незвичайне забарвлення виглядає ще ефектніше в поєднанні з білосніжною крихтою кристалів ТГК, які покривають кущ. Експрес рослини дозрівають куди швидше за інших, тому в аутдорі насіння можна висаджувати в середині липня. У приміщенні з квадратного метра можна зібрати 500-600 г, а на вулиці з рослини виходить 800-1200 м. Період цвітіння триває від 60 до 65 днів.

Походження

Насіння марихуани Purple Russian Express отримані при схрещуванні Big Daddy Purple - саме він дав гібриду пурпурового кольору, і White Russian. Також в генетиці присутній ще один сорт, але його назва не вказується, щоб зберегти в таємниці унікальну селекцію.

Застосування в медицині

Можна купити для зняття болю і боротьби з безсонням. Також працює, як антистрес, і сприяє поліпшенню апетиту.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money