Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Siberian Haze Auto

496.00грн.
Характеристики
Генетика:

Siberian Haze x Russian Ruderalis

Фенотип:

Ruderalis 10%, Sativa 50%, Indica 40%

ТГК:

18%, КБД: 3%

Висота в боксі:

80-100 см

Цвітіння:

45-55 днів

Врожай індор:

250-350 гр/м2

Врожай аутдор:

50-80 гр з рослини

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель Siberian Haze Auto от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Siberian Haze Auto - автоквітучій варіант Siberian Haze, в якому зменшився вміст сатіви і збільшився відсоток КБД. Сорт володіє перехідним ефектом від стимулюючого до розслаблюючому. Не вимагає особливого догляду, що робить його придатним для гроверів-новачків.

Ефект і смак Siberian Haze Auto

Смак типовий для Haze сортів - солод з домішкою шоколадних і сандалових нот, але з додаванням лайма. Ефект переходить від потужного сатівного хая, який пробуджує і заряджає енергією розум, до заспокійливої, терапевтичної індика.

Особливості

Насіння конопель Siberian Haze Auto дають середню за розмірами рослину - до 100 см в боксі, з міцним стовбуром і витягнутими, маслянистими суцвіттями. На відміну від свого «батьки», автоцвіт можна купити з розрахунком на хороший урожай навіть новачкові. Його насіння проростуть в Індорі і аутдорі, не вимагаючи до себе особливої ​​уваги. На закритому грунті з квадратного метра можна зібрати від 250 до 350 г, а на відкритому - 50-80 г з рослини. Період цвітіння триває від 45 до 55 днів.

Походження

Насіння марихуани Siberian Haze Auto отримані в результаті схрещування Siberian Haze з Рудералісом, від якого гібрид перейняв автоцвітучі функції.

Застосування в медицині

Підвищений вміст КБД - 3%, і середній рівень ТГК - 18%, що робить цей сорт Siberian Haze Auto оптимальним для зняття болю, судом і спазмів. Він також допоможе при постійних стресах і втоми.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Лучший сорт) бьет на убой.

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money