Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Siberian Haze

558.00грн.
Siberian Haze - гібрид з домінуючою сатіва, високим рівнем ТГК і гарною продуктивністю. Рекомендується для мають досвід гроверів, оскільки рослина потребує манікюрінге і догляду за важкими шишками. Підійде для вирощування по техніці SCROG.
Характеристики
Генетика:

AK-47 x Haze х Amnesia

Фенотип:

Sativa 65%, Indica 35%

ТГК:

22%

Висота в боксі:

90-120 см

Цвітіння:

65-75 днів

Врожай індор:

450-550 гр/м2

Врожай аутдор:

750-1200 гр з рослини

558
* Доступні варіанти

Насіння конопель Siberian Haze от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Siberian Haze відноситься до сатіводомінантним гібридам з потужним хай ефектом. Приносить хороший урожай, але вимагає спеціального догляду, тому купити його варто тільки мають досвід в грові. Запах сильний і дуже схожий на Haze аромат. Дає відмінні результати при використанні техніки SCROG.

Ефект і смак Siberian Haze

Смак відповідає хейзовим сортам - солод з домішкою шоколаду і сандалу. Запах у рослини дуже сильний. Ефект виражений сатівний і досить потужний, підходить для активної творчої роботи і спілкування.

Особливості

Насіння марихуани Siberian Haze дають середню рослину - 90-120 см у висоту в боксі, з темними листям і великими витягнутими шишками. Через розміри останніх необхідно підв'язувати гілки, також кущ потребує манікюрінгу - саме тому насіння рекомендуються досвідченим Гровер. В Індор можна зібрати від 450 до 550 г з квадратного метра, а на відкритому грунті - 750-1200 г з рослини. Період цвітіння триває від 65 до 75 днів.

Походження

Насіння конопель Siberian Haze отримані при схрещуванні таких топових сортів, як AK-47, Haze і Amnesia.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

5
1
Сибирь) Собрал огромный урожай , регион центр Украины) хочю репорт написать с фото , куда присылать?

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money