Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Sozyus OG Express

930.00грн.
Індікодомінантний гібрид з експрес-лінійки Kalashnikov Seeds. Завдяки особливій селекції скорочується час зростання рослини, особливо на початкових етапах. Володіє збалансованим ефектом і приємним цитрусовим ароматом. Підходить для відкритого і закритого грунту.
Характеристики
Генетика:

OG Kush x Baikal Express x Secret Hybrid

Фенотип:

Sativa 40%, Indica 60%

ТГК:

21%

Висота в боксі:

90-130 см

Цвітіння:

50-55 днів

Врожай індор:

450-550 гр/м2

Врожай аутдор:

800 – 1000 гр с растения

930
* Доступні варіанти

Насіння конопель Sozyus OG Express от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Soyuz OG Express йде з домінуючою в фенотипі індикою, але ефект у нього збалансований - вплив тілесний і церебральний. Відрізняється хорошим імунітетом, підходить для вирощування індорі і аутдорі.

Ефект і смак Soyuz OG Express

Володіє цитрусовим ароматом з лісовими і хвойними нотами. Вплив збалансований - спочатку тілесний ефект індики, який занурює в релакс, а потім церебральний вплив сатіви. Є хорошим антистресом, дозволяючи розслабитися тілом і розумом після насиченого дня.

Особливості

Насіння конопель OG Express дають середню рослину - від 90 до 130 см, з відмінною смолистістю. Вона життєстійка і не вимагає особливого догляду - навіть при виконанні мінімальних правил гровінга можна отримати хороший урожай. Купити його насіння варто також через їх експрес властивості. Вони дозволяють заощадити час на початкових етапах - наприклад, в аутдорі їх треба висаджувати в середині липня. На відкритому грунті з куща можна зібрати 800-1000 г, а в теплиці з квадратного метра - 450-550 г. Період цвітіння триває 60-65 днів.

Походження

Насіння марихуани OG Express отримані при схрещуванні західного хіта OG Kush з Baikal Express від Kalashnikov Seeds. У селекції брав участь ще один гібрид, назва якого не вказується виробником.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

4.6
5
Купила на 14 февраля, упаковочка красивая муж восторге) Парни благодарен за вашу роботу, семена четкие все клюнули. Все семена дозревшие и рабочие, спасибо за ваш труд)) Надеюсь на скидку за отз....))) Заказал оплатил на карту в етот же день отправили и скинули декларацию, на почте стремно было получать но прошло все глатко, пришли как сувениры без паливо. Оценил магазин на 5 балов советую брать только сдесь. Заказал и уже на следующий день забрал с почты, пока все норм семена в пачках как и обещали. По результату отпишу.

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money