Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Vodka Lemon

837.00грн.
Сатіводомінантний гібрид з вкрай психоделічним ефектом і обжигающе цитрусовим, як горілка з лимоном, смаком. Індічние гени в ньому проявляються в зовнішньому вигляді, життєстійкості і тривалості цвітіння. Рослина з хорошим імунітетом, підходить для вирощування в Індоре і на вулиці.
Характеристики
Генетика:

Afghanistan x Amnesia Molotov

Фенотип:

Sativa 60%, Indica 40%

ТГК:

23%

Висота в боксі:

100-140 см

Цвітіння:

60-65 днів

Врожай індор:

500-550 гр/м2

Врожай аутдор:

900 – 1300 гр с растения

837
* Доступні варіанти

Насіння конопель Vodka Lemon от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт Vodka Lemon поєднав у собі гени сатіви та індики практично в рівних пропорціях. Сам виробник називає його «бомбою уповільненої дії». Домінуюча сатіва відчувається в ефекті і смаку - яскравому, заряджає енергією, а ось індика пішла в форму рослини і шишки і додала життєстійкості.

Ефект і смак Vodka Lemon

Назва сорту відмінно підходить тому смаковому коктейлю, який потрібно спробувати - обпалюючий цитрусовий б'є по рецепторам не гірше горілки, закушували лимоном. Ефект виносить не менше потужно, чому сприяє високий рівень ТГК - 23%. Сильний сатівний хай накриває розум, заряджаючи його енергією, якої цілком вистачить на цілий день.

Особливості

Насіння конопель Vodka Lemon можна вирощувати у відкритому і закритому грунті. Рослина досить життєздатна і невибаглива. Купити його насіння можна, в тому числі, початківцям Гроверам. Рослина виростає середня - 100-140 см в боксі, з невеликими, важкими колами. В Індор з квадратного метра можна зібрати 500-550 г, а на вулиці з одного куща - від 900 до 1300 г. Період цвітіння триває 60-65 днів.

Походження

Насіння марихуани Vodka Lemon з'явилися при поєднанні цитрусового Amnesia Molotov від Kalashnikov Seeds з афганською генетикою.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money