Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель White Critical Express

496.00грн.
Характеристики
Генетика:

White Widow x Critical Mass x Secret Hybrid

Фенотип:

30%, Indica 60%, Secret Hybrid 10%

ТГК:

21%

Висота в боксі:

80-120 см

Цвітіння:

45-48 днів

Врожай індор:

450 - 600 гр/м2

Врожай аутдор:

600 – 900 гр з рослини

496
* Доступні варіанти

Насіння конопель White Critical Express от Kalashnikov seeds

Опис і характеристики сорту

Сорт White Critical Express швидко розвивається і приносить хороший урожай як в Індорі, так і на відкритому грунті. У фенотипі переважає індика, але ефект збалансований - відчувається також сатівний хай. Володіє приємним ароматом і високою смолистістю.

Ефект і смак White Critical Express

В ароматі і смаку добре відчувається присутність критикал - це стиглі фрукти з цитрусовими і сосною. Ефект збалансований - тіло занурюється в індичний стоун, а розум гойдається на хвилях позитивного хая. Володіє високим рівнем ТГК - 21%.

Особливості

Насіння марихуани White Critical Express дають середню по висоті рослину - від 80 до 120 см в боксі, з великими, важкими шишками. Через це рекомендується вирощувати насіння за технологією SCROG. Швидко зростає і цвіте - період цвітіння триває від 45 до 48 днів. Виробник рекомендує висаджувати сорт в аутдорі в середині липня (це стосується всієї лінійки Express) і в середині жовтня збирати урожай. Таким чином, купити його варто хоча б для того, щоб пропустити перші пару місяців роботи. З квадратного метра в Індорі можна зібрати 450-600 г, а на відкритому грунті - від 600 до 900 г з рослини.

Походження

Насіння конопель White Critical Express отримані в результаті поєднання хітових Critical Mass і White Widow. Також в генетиці присутній секретний гібрид, прискорив процес зростання. Його назва не вказується виробником для збереження в таємниці настільки вдалої селекції.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money