Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Новини та статті

Невибагливі сорти марихуани: топ-3 насіння, які рекомендуються новачкам

Невибагливі сорти марихуани: топ-3 насіння, які рекомендуються новачкам

Зусилля гроверів можуть бути зведені нанівець шкідниками, хворобами або неправильним доглядом. Уникнути неприємностей допоможуть невибагливі сорти марихуани. Серед безлічі пропозицій в інтернет-магазині Power Seeds представлено насіння рослин, які не вимагають створення особливих умов і підтримки їх протягом усього періоду росту. Серед них:

Тетрагідроканнабінол

Тетрагідроканнабінол

Дельта-9-тетрагідроканнабінол (ТГК) – речовина, яка детально вивчена фахівцями, оскільки саме ТГК є тим компонентом, який визначає специфічну дію канабісу. Ступінь впливу марихуани прямо залежить від процентного вмісту цієї речовини в кінцевому продукті.

Урожайність насіння конопель

Урожайність насіння конопель

При виборі сорту канабісу одним із важливих параметрів є врожайність. Для того, щоб заявлені в каталозі показники кардинально не відрізнялися від вирощеного врожаю, потрібно враховувати ряд умов, які в кінцевому рахунку впливають на кількість і якість зібраних шишок.

Як новачкам вирощувати коноплю індор

Як новачкам вирощувати коноплю індор

Існують основні правила, які потрібно виконувати, щоб успішно вирощувати коноплю в закритому приміщенні. Перш за все, підшукується відповідний простір, в залежності від можливостей і обставин. Це може бути стара шафа, підвальне приміщення, окрема кімната, спеціальний гроубокс або гроутент.

Як довго ТГК залишається в організмі

Як довго ТГК залишається в організмі

Вважається, що тетрагідроканнабінол або скорочено ТГК може бути зафіксований в організмі через 30 діб після вживання канабісу. На сьогоднішній день існує багато тестів, які визначають наявність наркотичних речовин в організмі, чутливість і період часу для визначення різні. Крім цього, на думку провідних дослідників, завдання розрахунку кількості днів після вживання ускладнюється різними способами використання і особливостями організму окремо взятої людини.

Лампи для вирощування канабісу

Лампи для вирощування канабісу

Для тих, хто вважає за краще вирощувати коноплю в індорі, щоб рослини завжди були під наглядом в гроубоксі або гроутенті, виробники пропонують спеціальні лампи, які мають достатню потужність і особливий тип світіння, щоб гровінг виявився вдалим, а час не був потрачений даремно.

Скільки часу діє марихуана

Скільки часу діє марихуана

Одним з головних практичних питань є тривалість дії канабісу. Точний період часу дії визначити досить важко, оскільки він залежить багатьох чинників. В першу чергу, потрібно враховувати вміст тетрагідроканнабінола або скорочено ТГК. Саме ця активна речовина виявляє характерний ефект, від концентрації якого залежить тривалість та інтенсивність впливу.

Як приготувати масло з канабісу

Як приготувати масло з канабісу

Для тих, хто з яких-небудь причин не хоче вдихати дим, а вважає за краще вживати канабіс у вигляді різної смакоти кращим рішенням буде приготувати особливе масло, яке можна використовувати під час готування апетитних страв, печива або просто зробити бутерброд.

Як підвищити вміст ТГК в марихуані

Як підвищити вміст ТГК в марихуані

Щоб максимально розкрити весь генетичний потенціал, який закладений в обраному сорті канабісу з високим вмістом ТГК, потрібно докласти чимало зусиль. Перш за все, Растишка створюються сприятливі умови для розвитку.

Елітне насіння конопель

Елітне насіння конопель

Природним бажанням багатьох, хто на практиці добре освоїв всі нюанси гровінга, є застосувати свої знання на елітних насінні канабісу. Висока ціна цих добірних семок обумовлює те, що до них вирішуються підступитися ті, хто вже має достатній досвід в гровінге і не сильно переживають, що щось піде не так.

Показано з 1 по 10 із 36 (4 сторінок)