0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Насіння конопель c Високим ТГК

Показано з 1 по 15 із 198 (14 сторінок)

Насіння конопель в високим ТГК

Тетрагідроканнабінол (ТГК) - головний психоактивний компонент конопель, його рівень визначає інтенсивність енергетичного, стимулюючої дії канабісу. Міститься в листках і суцвіттях, найбільшої концентрації досягає в останній фазі цвітіння. Визначає психоактивну дію сатіва і індика. Сам по собі ТГК - бадьорить речовина, але в індічних сортах високий вміст терпена МІРЦ, яке дає сильний розслаблюючий ефект. Також психоактивну дію тетрагідроканнабінолу може пригнічувати канабідіол (КБД). Сорти, в яких більше 1% КБД, відносяться до медичних, всі інші - для рекреаційного використання.

Насіння конопель з високим ТГК дають рослини з рівнем тетрагидроканнабинола вище 21-24%. Це особлива категорія рекреаційного канабісу з сильним енергетичним, психоделічним ефектом. Тільки невеликий відсоток медичної марихуани має такий високий рівень ТГК - перевага цього насіння в сильному обезболивающем дії. Тетрагідроканнабінол має ряд корисних в медицині властивостей, але надмірне споживання веде до сильної інтоксикації організму. У найпотужнішому сорті конопель міститься більше 45% ТГК, і на заході становлять цілі мануали по її правильному споживання. Звичайній людині така доза тетрагидроканнабинола чи доставить хоч яке задоволення, тому оптимальне високий вміст ТГК - близько 24%.

Корисні властивості ТГК

Купити насіння марихуани з високим ТГК може бути рекомендовано при сильних болях, в тому числі нейропатических і фантомних. Але тетрагідроканнабінол володіє і іншими корисними властивостями:

  • надає снодійну дію на фазі «уповільнення», яка приходить після енергетичного сплеску;
  • прибирає нудоту, володіє протиблювотну дію. Це важлива властивість для ракових хворих на хіміотерапії. Нудота і блювання - два основних побічних ефекту цієї процедури;
  • усуває м'язові спазми, розслабляючи після особливо важкого тренування. У медицині допомагає впоратися зі спазмами при розсіяному склерозі;
  • стимулює апетит. Корисно при лікуванні розладів харчової поведінки і після хіміотерапії, для якої також властива втрата апетиту.

Синтетичний ТГК використовують при лікуванні шизофренії, синдрому Туретта, глаукоми. Вчені також вивчають здатність тетрагидроканнабинола гальмувати розвиток раку. Разом з каннабідіола (КБД) він порушує кровообіг пухлини, згодом повністю її руйнуючи.