0
0.00грн.
Ваши заказы
 • Ваш кошик порожній!

Фемінізовані насіння конопель

 • White Krim Widow
   White Krim Widow
  White Krim Widow
  16.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • AK 47M
  AK 47M
  AK 47M
  18.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • AK Peace
  AK Peace
  AK Peace
  12.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • AK-47
  AK-47
  AK-47
  19.20€
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Amnesia Lemon
  Amnesia Lemon
  Amnesia Lemon
  19.20€
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Big Dutch Bud
  Big Dutch Bud
  Big Dutch Bud
  19.20€
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Black Widow
  Black Widow
  Black Widow
  14.40€
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Blue Afghan Kush
  Blue Afghan Kush
  Blue Afghan Kush
  14.40€
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Blue Queen
  Blue Queen
  Blue Queen
  12.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Bright Star
  Bright Star
  Bright Star
  25.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Bubblegum Blue
  Bubblegum Blue
  Bubblegum Blue
  15.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Buddha's Sativa
  Buddha's Sativa
  Buddha's Sativa
  17.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Cool Rasta
  Cool Rasta
  Cool Rasta
  16.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Diesel Strong
  Diesel Strong
  Diesel Strong
  12.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Early Kush
  Early Kush
  Early Kush
  16.00€
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
Показано з 1 по 15 із 178 (12 сторінок)

Фемінізовані насіння

Фемінізовані насіння марихуани економлять Гроверу сили, час і дозволяють з вірогідністю практично в 100% отримати врожайну сенсімілью. Щоб повною мірою усвідомити, наскільки легше стало вирощувати коноплю, потрібно згадати про її розподіл на жіночі і чоловічі рослини. В останніх якраз криється проблема. Шишки дає сенсімілья - неопиленна жіноча марихуана, але отримати її можна тільки, якщо на етапі цвітіння її НЕ запилюе чоловіча особина.

Головна проблема, яка змусила селекціонерів створити фемінізовані насіння - визначити стать можна тільки у дозрілої марихуани на початку етапу цвітіння. І тут виявляються відразу два жирних мінуса регулярних насіння:

Гровер не знає, яке насіння дадуть чоловічі рослини, і змушений доглядати за всіма кущами. І все заради того, щоб при визначенні статі дізнатися, що половина його Грову - чоловічі особини, які не тільки не дають урожай, але і можуть нашкодити залишилися «дівчаткам».
Гровер може не помітити чоловічу особину вчасно і пилок рослини який запліднюе жіночі кущі, зводячи нанівець всі старіння. Запліднені жіночі рослини урожай не дають. Той же ризик є при видаленні чоловічого куща з плантації.
Фемки вирішили обидві проблеми, оскільки їх насіння гарантовано дають жіночі кущі. З ними гровер може планувати заздалегідь догляд, який дасть максимум врожаю, і не побоюватися, що доведеться в терміновому порядку видаляти чоловічі кущі. Крім того, фемінізовані насіння мають додаткові переваги, які роблять їх придбання вигідним навіть для згодних йти на ризик.

Купити фемінізовані насіння конопель в Україні

Фемінізовані насіння конопель не позбавлені мінусів, але вони незначні. Наприклад, їх ціна вище регулярних, але ця різниця зараз не настільки помітна, як це було при їх появі на ринку. Крім того, гровер витрачає куди більше грошей на догляд за нею, яку в підсумку доведеться зрізати, якщо вона виявиться чоловічою рослиною. Інший часто згадуваний мінус фемок - вони можуть вирости в гермафродита. Але в дійсності ймовірність цього практично нульова. Досить купити фемінізовані насіння конопель зі стабільною генетикою - від відомого, перевіреного часом сідбанка, і дотримуватися базових умови Грову.

Фемінізовані насіння давно перестали бути дивиною для канабіс культури. Їх величезний вибір - у кожного сідбанку, навіть невеликого, який тільки починає свій комерційний шлях, є лінійки фемок на будь-який смак. Великий їх вибір представлений і в Україні.

Чому купити фемінізовані насіння краще

Фемінізовані насіння канабісу дають жіночі рослини, які згодом принесуть урожай. Є зовсім невелика ймовірність, що з'явиться гермафродит, але це залежить від генетики і догляду. Тобто при покупці насіння від перевіреного сідбанку і дотримання правил Гров можна зі 100% ймовірністю отримати тільки жіночу особину. Чоловічі рослини не приносять урожай і можуть зіпсувати, запилюючи, продуктивних «дівчаток». Подібне можна припинити тільки уважним спостереження за кущами в момент переходу з вегетації на цвітіння. Але не всі гровери готові витрачати на це час і потім ще прибирати з плантації кущі, на зростання і розвиток яких виділили багато ресурсів.

Купити фемінізовані насіння рекомендується:

 • новачкам, які ще слабо розбираються в нюансах Грова;
 • Гровери, які хочуть заощадити свої ресурси - час, сили і гроші, даремно витрачені на догляд за кущем, які в підсумку доведеться зрізати.

Крім того, фемінізована конопля має додаткові переваги.

Переваги фемінізованих насіння

 • Якість продукту вище, ніж від регулярного насіння і клонів. Це одна з головних причин купити фемінізовані насіння марихуани в Україні. У шишок більш концентрований смак і посилений вплив, а рослини продуктивніше.
 • Підвищений імунітет, що полегшує вирощування фемінізованих конопель.
 • Фемінізовані культури дають однорідний урожай. Тобто обсяг, властивості і сила ефекту у всіх рослин буде приблизно однакова. Така гомогенність особливо цінується в комерційному Грові.

Нехай ціна на фемінізовані насіння не порівнюється з вартістю звичайного насіння, вона все ще стоїть того, щоб її заплатили. Знаючі гровери можуть відзначити, що Фемки більш вибагливі, з них не вийде створити кілька клонів, але ці недоліки з лишком компенсують їхні переваги. Крім того, в існуючій різноманітності сортів є ті, що не потребують особливого догляду і манікюрінга. До того ж гровер отримує можливість сконцентрувати свої сили на рослинах, які гарантовано дадуть урожай, а ніщо так не надихає розвивати свою майстерність, як вдалий Гров.