0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Насіння конопель Outdoor

Показано з 1 по 15 із 224 (15 сторінок)

Яке насіння підходять для аутдору

Насіння коноплі для аутдору дають життєстійкі і невибагливі рослини. У теплиці можна штучно створити комфортну температуру, вологість і яскраве освітлення, але на вулиці про це дбати природа. Тому повітря можливо надто сухим, вітер - сильним, а температура падати нижче прийнятною. Щоб рослина не загинула і не втратило продуктивність через стрес, для аутдору вибирають культури, які звикли до клімату конкретної місцевості.

Індіка і сатіва в аутдорі

До початку культивування конопель, сатіва росла в теплому вологому кліматі, а індика - в прохолодному і посушливому. Це вплинуло на їх вигляд і швидкість дозрівання:

  • сатівні рослини високі, з йде вглиб кореневою системою, тонким стеблом і вузькими листям, щоб волога не затримувалася і випаровувалася якомога швидше. Сатіва довго дозріває - кінець цвітіння настає в жовтні. Цьому також сприяв теплий клімат, де восени рідко бувають заморозки;
  • індика кущиста і компактна, з гіллястими корінням, щільним стеблом і м'ясистим листям, щоб запасатися вологою. Індічние рослини краще переносять перепади температури, оскільки розвал в гірському кліматі. Дозріває індика до кінця вересня.

Для кожного клімату свій вид канабісу. Для теплих регіонів з м'якою зимою і близьким морем більше підходять сатівние сорти і сатіводомінантние гібриди. Для помірного клімату, регіонів з нетривалим влітку і ранніми заморозками рекомендують індика або індікодомінантние гібриди. Також підійдуть збалансовані Стрейна, де співвідношення індика і сатіва за фенотипом приблизно 50/50. Перевага цього насіння - виражені властивості сатіва при високій життєстійкості індика.

Авто, фотоперіди і експрес сорти

У фотоперіодние з усіх трьох найдовший життєвий цикл - сатіва дозріє до середини жовтня, а індика, в залежності від сорту, до його початку або кінця вересня. Тому для регіонів з коротким влітку і ранніми заморозками рекомендують купити насіння марихуани для аутдору автоцветущего типу або експрес:

Життєвий цикл автоцветов в середньому обмежується 10 тижнями. Менш ніж за 3 місяці рослина пройде етапи вегетації і цвітіння. Автоцвети також більш стійкі до несприятливих погодних умов, грибку, цвілі і шкідників.
Експрес сорти - розробка сідбанка Kalashnikov Seeds. Це фотоперіодние рослини, але їх життєвий цикл менше за рахунок більш швидкого розвитку. Відцвітають вже у вересні.
Стійкість до різних хвороб - ще одна корисна властивість для аутдору. Рослини для вуличного вирощування повинні бути максимально невибагливі, особливо якщо це перший подібний досвід.