0
0 грн.
Ваши заказы
 • Ваш кошик порожній!

Авто Фемінізовані насіння

 • Big Skunk Auto
  Врожай індор 220-500 гр/м2
  Врожай аутдор80-150 гр з рослини
  ТГК 18%
  Big Skunk Auto
  Big Skunk Auto
  1099 грн.
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Blue Queen Auto
  Врожай індорне вказано
  Врожай аутдор55-60 гр з рослини
  ТГК18%
  Blue Queen Auto
  Blue Queen Auto
  602 грн.
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Blueberry Auto
  Врожай індор 220-500 гр / м2
  Врожай аутдор70-120 гр з рослини
  ТГК 19%
  Blueberry Auto
  Blueberry Auto
  679 грн.
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Haze Auto
  Врожай індор350-650 гр / м2
  Врожай аутдор150-200 гр з рослини
  ТГК 20%
  Haze Auto
  Haze Auto
  1199 грн.
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Mazar Bazar Auto
  Врожай індор250-300 гр.м2
  Врожай аутдордо 70 гр. з рослини
  ТГКне вказано
  Mazar Bazar Auto
  Mazar Bazar Auto
  774 грн.
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Northern Lights Auto
  Врожай індор 220-500 гр / м2
  Врожай аутдор 80-150 гр з рослини
  ТГК 19%
  Northern Lights Auto
  Northern Lights Auto
  688 грн.
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • Snow Star Auto
  Врожай індор 220-500 гр / м2
  Врожай аутдор 70-120 гр з рослини
  ТГК 20%
  Snow Star Auto
  Snow Star Auto
  860 грн.
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • АК Peace Auto
  Врожай індор400-500 гр.м2
  Врожай аутдордо 150 гр з рослини
  ТГКне вказано
  АК Peace Auto
  АК Peace Auto
  688 грн.
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
 • Auto AK-47
  Врожай індорсереднiй
  Врожай аутдорсереднiй
  ТГК20%-23%
   Auto AK-47
  Auto AK-47
  118 грн.
  В наличии
 • AK 47 Auto
  Врожай індор300 - 400 г/м 2
  Врожай аутдорне вказано
  ТГК19%
  AK 47 Auto
  AK 47 Auto
  435 грн.
  В наличии
  3 шт
  5 шт
 • AK-47 Auto Feminised
  Врожай індор400 - 550 г / м 2
  Врожай аутдорне вказано
  ТГК19%
  AK-47 Auto Feminised
  AK-47 Auto Feminised
  5300 грн.
  В наличии
  50 шт
  100 шт
 • Amsterdam Herer Auto
  Врожай індор220-400 г / м2
  Врожай аутдор80-150 г з рослини
  ТГК 19%
  Amsterdam Herer Auto
  Amsterdam Herer Auto
  929 грн.
  В наличии
  3 шт
  6 шт
  9 шт
 • AUTO BIG BUD
  Врожай індорвисокий
  Врожай аутдорвисокий
  ТГК19%
  AUTO BIG BUD
  AUTO BIG BUD
  946 грн.
  В наличии
  5 шт
  10 шт
 • AUTO BLUEBERRY
  Врожай індорвисокий
  Врожай аутдорвисокий
  ТГК18%
  AUTO BLUEBERRY
  AUTO BLUEBERRY
  946 грн.
  В наличии
  5 шт
  10 шт
 • Auto Bubblegum
  Врожай індор350 - 450 гр/м2
  Врожай аутдорсереднiй
  ТГК21-24%
  Auto Bubblegum
  Auto Bubblegum
  129 грн.
  В наличии
 • Auto Bubblegum Blue
  Врожай індор250-350 гр.м2
  Врожай аутдор до 80г. з рослини
  ТГКне вказано
  Auto Bubblegum Blue
  Auto Bubblegum Blue
  688 грн.
  В наличии
  3 шт
  5 шт
  10 шт
Показано з 1 по 16 із 68 (5 сторінок)

Авто фемінізовані насіння конопель

Ще зовсім недавно насіння конопель НЕ ділилися на категорії. Але канабіс культура вдосконалюється, селекціонери прагнуть поліпшити і одночасно полегшити гровінг - так з'явилися спочатку фемінізована марихуана, а потім автоквітуча.

Перша дає тільки жіночи особини, які приносять врожай - нагадуємо, що чоловічі кущі конопель підходять тільки для запилення. Автоквітуча конопля позбавила гроверів від необхідності переводити Раслину з етапу вегетації на цвітіння. Рослина розвивається і саме починає цвісти, тобто формувати суцвіття, які в підсумку стануть урожаєм гровера.

Дивлячись на назву категорії, можна задати логічне запитання: автоквітучі фемінізовані сорти що це? Це ті рослини, які виростають жіночими і не вимагають переходу з вегетації на цвітіння - все автоматично. Поява цих видів канабісу окремо зняло частину турбот з гроверів, а поєднання їх разом перетворило вирощування марихуани в процес, який подужає навіть нічого не розуміє новачок.

Великий плюс таких сортів - гарантовані жіночі рослини і автоматичний перехід в фазу цвітіння не є їх єдиними перевагами. Детальніше про них і чому варто купити автоквітучі фемінізовані насіння конопель в Україні розказано нижче.

Кращі автоквітучі сорти марихуани

Представлені в цьому магазині. І це кращі автоквітучі сорти не тому, що входять до міжнародних рейтингів. Будь-топ, як величезним він не був, все одно сильно обмежує вибір. Також будь-який рейтинг не може бути повністю об'єктивним. У цьому магазині зібрані найяскравіші представники вітчизняного і зарубіжного брідинга. Ми подбали, щоб ви могли купити автоквітучі зі стабільною генетикою і відмінними вихідними даними. Все інше - на ваш вибір.

Найпопулярніші рейтинги Стрейна - зарубіжні. І в них представлений канабіс від іноземних сідбанків. Але вітчизняний брідинг не можна вважати слабкіше тільки тому, що він не так добре відомий в світі. Тим більше що з тими темпами розвитку, які він показує, дуже скоро це зміниться. У магазині ви знайдете відмінні автоквітучі фемінізовані насіння марихуани, які дозволять скласти вам власний рейтинг кращих гібридів.

Купити авто фемінізовані сорти канабісу

Авто насіння конопель були отримані при використанні в селекції рудераліса. Це дикоросла конопля - непоказна, маленька, з мінімальним рівнем ТГК. Але вона володіє двома важливими властивостями, які брідери успішно прищеплюють індику і сатіву: автоматичне цвітіння і висока життєстійкість.

Авто фемінізовані насіння зі стабілізованою генетикою не тільки гарантовано дають жіночі рослини і не вимагають переходу на інший світловий цикл, але і володіють підвищеним імунітетом, стійкістю до шкідників і температурним перепадом. Маленький зріст рудераліса також позначився на його гібридах. Він перетворив і без того компактну індику в ідеальну «партизанську» рослину, а високу сатіву зробив придатним до безпроблемного індорного вирощування.

Рекомендуються авто фемінізовані насіння в першу чергу новачкам. Його характеристики ідеально підходять початківцям Гроверам, які найбільше потребують максимально невибагливі кущі для свого першого вдалого Грову. Також його люблять ті, хто вважає за краще індор (вуличне вирощування) і в принципі все, хто хоче при мінімумі турбот отримати хороший врожай. І це не всі переваги, якими володіють авта фемінізовані насіння.

Переваги авто фемок

Швидко дозрівають і зацвітають, що дозволяє істотно заощадити час. Використовувати цю властивість можна і для проведення декількох Гровів в сезон. Поки фотоперіодична марихуана зростає всю весну, літо і тільки восени дає врожай, автоквітучі дозволяють зібрати за той же час до трьох Харвестів. Тобто при висадці рослини навесні, перші результати можна отримати вже влітку.

Невибагливість у догляді, яка значно спрощує вирощування. Особливо це цінується початківцями Гроверами і тими, у кого немає часу і сил виконувати всі забаганки рослини. Автоквітучі за замовчуванням більш витривалі, ніж фотоперіодичні побратими, тому вони легше переносять мінливий клімат середніх широт.

Невеликий розмір робить рослину зручним для вирощування в маленьких боксах і на клумбах, де не потрібно привертати зайву увагу. Навіть висока сатіва при наявності ген рудераліса стає більш компактною і підходящої для індорного Грову.

Фемінізована генетика також робить автоквітучі ще більш життєздатними, позитивно впливає на якість врожаю - його смакові властивості та ефект, а також дозволяє отримати однорідний врожай. Всі ті недоліки, про які можна дізнатися при пошуку інформації про автоквітучі , зараз, з розвитком селекційного майстерності, не так виражені.

Чи не занадто велика продуктивність і невисокий рівень ТГК перестали бути проблемою. Дійсно ще є сорти, які значно програють фотоперіодним рослинам по обох параметрах, але брідери намагаються вирішити цю проблему і у них виходить!

Єдине, що як і раніше актуально для автоквітучих - клони з них не отримаєш. Все інше варіюється в залежності від сорту і умов вирощування. Як і встановлена ​​на автоквітучі насіння марихуани ціна в Україні. Ви можете придбати їх за дуже невеликій вартості, але зазвичай сорти від топових сідбанків не дешеві, зате ви отримуєте гарантію на якість. Популярні виробники ретельно стежать за своєю репутацією і якість товару у них зазвичай коштує того, щоб заплатити за нього.

Частые вопросы о категории Авто Фемінізовані насіння