0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Авто-Фемінізовані насіння конопель купити

Показано з 1 по 15 із 68 (5 сторінок)

Авто фемінізовані насіння конопель

Ще зовсім недавно насіння конопель НЕ ділилися на категорії. Але канабіс культура вдосконалюється, селекціонери прагнуть поліпшити і одночасно полегшити гровінг - так з'явилися спочатку фемінізована марихуана, а потім автоквітуча.

Перша дає тільки жіночи особини, які приносять врожай - нагадуємо, що чоловічі кущі конопель підходять тільки для запилення. Автоквітуча конопля позбавила гроверів від необхідності переводити Раслину з етапу вегетації на цвітіння. Рослина розвивається і саме починає цвісти, тобто формувати суцвіття, які в підсумку стануть урожаєм гровера.

Дивлячись на назву категорії, можна задати логічне запитання: автоквітучі фемінізовані сорти що це? Це ті рослини, які виростають жіночими і не вимагають переходу з вегетації на цвітіння - все автоматично. Поява цих видів канабісу окремо зняло частину турбот з гроверів, а поєднання їх разом перетворило вирощування марихуани в процес, який подужає навіть нічого не розуміє новачок.

Великий плюс таких сортів - гарантовані жіночі рослини і автоматичний перехід в фазу цвітіння не є їх єдиними перевагами. Детальніше про них і чому варто купити автоквітучі фемінізовані насіння конопель в Україні розказано нижче.

Кращі автоквітучі сорти марихуани

Представлені в цьому магазині. І це кращі автоквітучі сорти не тому, що входять до міжнародних рейтингів. Будь-топ, як величезним він не був, все одно сильно обмежує вибір. Також будь-який рейтинг не може бути повністю об'єктивним. У цьому магазині зібрані найяскравіші представники вітчизняного і зарубіжного брідинга. Ми подбали, щоб ви могли купити автоквітучі зі стабільною генетикою і відмінними вихідними даними. Все інше - на ваш вибір.

Найпопулярніші рейтинги Стрейна - зарубіжні. І в них представлений канабіс від іноземних сідбанків. Але вітчизняний брідинг не можна вважати слабкіше тільки тому, що він не так добре відомий в світі. Тим більше що з тими темпами розвитку, які він показує, дуже скоро це зміниться. У магазині ви знайдете відмінні автоквітучі фемінізовані насіння марихуани, які дозволять скласти вам власний рейтинг кращих гібридів.

Купити авто фемінізовані сорти канабісу

Авто насіння конопель були отримані при використанні в селекції рудераліса. Це дикоросла конопля - непоказна, маленька, з мінімальним рівнем ТГК. Але вона володіє двома важливими властивостями, які брідери успішно прищеплюють індику і сатіву: автоматичне цвітіння і висока життєстійкість.

Авто фемінізовані насіння зі стабілізованою генетикою не тільки гарантовано дають жіночі рослини і не вимагають переходу на інший світловий цикл, але і володіють підвищеним імунітетом, стійкістю до шкідників і температурним перепадом. Маленький зріст рудераліса також позначився на його гібридах. Він перетворив і без того компактну індику в ідеальну «партизанську» рослину, а високу сатіву зробив придатним до безпроблемного індорного вирощування.

Рекомендуються авто фемінізовані насіння в першу чергу новачкам. Його характеристики ідеально підходять початківцям Гроверам, які найбільше потребують максимально невибагливі кущі для свого першого вдалого Грову. Також його люблять ті, хто вважає за краще індор (вуличне вирощування) і в принципі все, хто хоче при мінімумі турбот отримати хороший врожай. І це не всі переваги, якими володіють авта фемінізовані насіння.

Переваги авто фемок

Швидко дозрівають і зацвітають, що дозволяє істотно заощадити час. Використовувати цю властивість можна і для проведення декількох Гровів в сезон. Поки фотоперіодична марихуана зростає всю весну, літо і тільки восени дає врожай, автоквітучі дозволяють зібрати за той же час до трьох Харвестів. Тобто при висадці рослини навесні, перші результати можна отримати вже влітку.

Невибагливість у догляді, яка значно спрощує вирощування. Особливо це цінується початківцями Гроверами і тими, у кого немає часу і сил виконувати всі забаганки рослини. Автоквітучі за замовчуванням більш витривалі, ніж фотоперіодичні побратими, тому вони легше переносять мінливий клімат середніх широт.

Невеликий розмір робить рослину зручним для вирощування в маленьких боксах і на клумбах, де не потрібно привертати зайву увагу. Навіть висока сатіва при наявності ген рудераліса стає більш компактною і підходящої для індорного Грову.

Фемінізована генетика також робить автоквітучі ще більш життєздатними, позитивно впливає на якість врожаю - його смакові властивості та ефект, а також дозволяє отримати однорідний врожай. Всі ті недоліки, про які можна дізнатися при пошуку інформації про автоквітучі , зараз, з розвитком селекційного майстерності, не так виражені.

Чи не занадто велика продуктивність і невисокий рівень ТГК перестали бути проблемою. Дійсно ще є сорти, які значно програють фотоперіодним рослинам по обох параметрах, але брідери намагаються вирішити цю проблему і у них виходить!

Єдине, що як і раніше актуально для автоквітучих - клони з них не отримаєш. Все інше варіюється в залежності від сорту і умов вирощування. Як і встановлена ​​на автоквітучі насіння марихуани ціна в Україні. Ви можете придбати їх за дуже невеликій вартості, але зазвичай сорти від топових сідбанків не дешеві, зате ви отримуєте гарантію на якість. Популярні виробники ретельно стежать за своєю репутацією і якість товару у них зазвичай коштує того, щоб заплатити за нього.