0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Сорти канабісу Indoor

Показано з 1 по 15 із 223 (15 сторінок)

Яке насіння вибирають для Індора

У теплиці можна виставити будь-які температуру, вологість і освітлення. Всі аспекти мікроклімату контролюються людиною, тому в Індоре працюють навіть до найвибагливіших рослинами. Але критерії відбору для теплиці, крім власних переваг, все ж існують.

Що враховують, вибираючи індорние сорти

Розміри. Сатіва і багато сатіводомінантние гібриди можуть виростати до декількох метрів, тому вони не підходять для теплиць метр на метр. Найбільш підходящі насіння конопель для Індора в цьому випадку будуть індика, індікодомінантние гібриди або автоцвети. Високі рослини підходять тільки для спеціальних технік. Наприклад, методика SCROG дозволяє контролювати висоту кущів і збільшити їх продуктивність в кілька разів.

Досвід. Принципом «чим простіше, тим краще» відповідає автоцветущая коноплі. Перевага цього насіння - цвітіння настає незалежно від тривалості світлового дня. У автоцветов короткий життєвий цикл - в середньому близько 10 тижнів, висота до 90 сантиметрів. Життєстійкість вище, ніж у фотоперіодних, часто автоцветущіе кущі стійкі до цвілі і грибка. Вважаються найкращим для новачків варіантом.

Час. Для Індора підходять як індика, так і сатіва, але життєвий цикл останньої на кілька тижнів довше. Вегетаційний період у фотоперіодних продовжують, щоб збільшити зелену масу куща, тим самим підвищивши врожайність. Якщо потрібно прискорити настання Харвест, то вибирають автоцвети або фотоперіодние експрес сорти від Kalashnikov Seeds.

Характеристики. Незважаючи на можливість контролю мікроклімату, деякі сорти краще відчувають себе на вулиці. У теплиці їх продуктивність може помітно знизитися, і, щоб не витрачати сили даремно, слід уважно читати характеристики сортів.

Вибір індорних сортів в результаті стає вибором по можливостям. Самий безпрограшний варіант - купити насіння марихуани для Індора автоцветущего типу. Але у них середня продуктивність і рівень ТГК рідко вище 18%. Якщо врожайність - ключовий параметр вибору, то потрібно дивитися на фотоперіодние сатіводомінантние гібриди.

Ми в магазині можемо відповісти на будь-які ваші питання про насіння. Але нагадуємо, що згідно із законодавством України зерна конопель заборонено пророщувати.