Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

6 рослин та трав, які природним чином захищають рослини марихуани від нападу комах.

Вирощування каннабісу на відкритому повітрі часто страждає від нападів комах, які потенційно можуть перешкодити їхньому розвитку. Це цілком природно, тому що довкілля містить велику біологічну різноманітність, необхідну балансу Землі.

Вирощування каннабісу на відкритому повітрі часто страждає від нападів комах, які потенційно можуть перешкодити їхньому розвитку. Це цілком природно, тому що довкілля містить велику біологічну різноманітність, необхідну балансу Землі. Однак іноді рішення знаходиться у самій природі. Ми зібрали шість найефективніших натуральних засобів від комах.

  1. Базилік та Цитронелла
  2. Лаванда
  3. Меліса
  4. Розмарі
  5. М'ята

Цитронелла та базилік

Трава цітронели відома своїм приємним та інтенсивним запахом, багатим на лимонен (Δ-лимонен), терпеном, який також міститься в лимоні та інших цитрусових.

Що найголовніше, цітронелла — відмінний репелент, який ефективно відганяє мух, комарів, попелиць та багатьох інших комах, які можуть завдати шкоди нашим рослинам.

Таким чином, цітронелла не тільки ідеально підходить для приготування смачних трав'яних настоїв, але й допомагає відлякувати деяких шкідників.

Базилік має схожі властивості і може використовуватися для тих же цілей. Він надає будь-якій страві чарівний аромат і захищає рослини від нападу комах.

Лаванда

Дуже популярна ароматична рослина, що належить до сімейства губоцвітих (родина м'яти). Він дає рожево-лілові або фіолетові колючі квіти, чий сильний аромат ефективно відлякує багато видів літаючих комах.

Приваблива та ароматна багаторічна рослина з сильною інсектицидною дією, яку також можна використовувати для лікування важких нервових розладів, проблем зі сном, а також суглобових та ревматичних болів.

Меліса

Це теж багаторічна рослина з сімейства м'ятних, в даному випадку зі злегка округлими листками, схожими на листя сортів з переважанням індики, світло-зеленим забарвленням у приміщенні та сумішшю темніших відтінків на відкритому повітрі. Його розмір міг змінюватись від 30 до 80 см.

Квіти можуть бути білими або блідо-жовтими з тонким, але апетитним ароматом лимона. Мелісса діє як природний репелент від мурах, комарів та багатьох інших комах. У букетах він ефективніший, оскільки його аромат більш концентрований, як і дію.

Він широко використовується в чаях як снодійний, а також для зменшення занепокоєння та болю. Природний захисник фруктових дерев, рослинних продуктів загалом та декоративних рослин.

Розмарі

Ще одна кулінарна зірка сімейства м'ятних (Lamiaceae). Його дія проти слимаків, равликів та інших м'якотілих безхребетних просто приголомшлива. Для досягнення найкращих результатів рекомендуємо вибирати темне місце для вирощування розмарину.

Переважно помірні рівні вологості, тому при плануванні графіка поливу обов'язково враховуйте рівень вологості ґрунту та навколишнього середовища.

М'ята

М'ята також улюблена за її приємний аромат. Активна речовина, що міститься в цій освіжаючій траві, відома як ментол, відповідає за його потужні властивості, що відштовхують.

Ментол - натуральний репелент повного спектра дії. Він ефективно відлякує найрізноманітніших паразитів, таких як павуки, клопи, попелиці чи комарі. М'ята дійсно є одним з кращих природних репелентів на Землі, здатним захистити весь простір, що росте, від нападу комах.

Його листя широко використовується у приготуванні смачного чаю. Є багато різних різновидів м'яти, але найбільш ефективними репелентами є м'ята скво та м'ята колосиста.

  • 6 рослин та трав, які природним чином захищають рослини марихуани від нападу комах.