Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Боб Марлі: його вживання марихуани та музика в стилі реггі!

Насіння Коноплі під брендом Bob Marley поповнює зростаючий ринок марихуани.

Боб Марлі відомий як обличчя та символ регі. Його ім'я та музика відомі у всьому світі. Rolling Stone поставив його на 11-е місце у списку 100 найвидатніших музичних виконавців усіх часів. Три альбоми гурту Bob Marley and the Wailers увійшли до списку 500 найкращих альбомів Rolling Stone, а сам він є членом Залу слави рок-н-ролу у Клівленді.

Його музична кар'єра розпочалася наприкінці 1950-х років, коли він та кілька його друзів створили гурт The Wailers. Вони були досить популярним гуртом на Ямайці в 60-ті роки, а потім привернули увагу до США, випустивши два альбоми, які отримали високу оцінку критиків на початку 70-х років. З цього моменту і до своєї смерті у 1981 році Марлі залишався одним із найпопулярніших музикантів в Америці та в усьому світі.

Його особисте життя було хаотичним. Хоча він і його дружина Рита залишалися одруженими до самої смерті, жоден з них не був вірним іншому протягом багатьох років. Марлі мав дітей від кількох різних жінок. Після смерті він не залишив заповіту, що призвело до багаторічних судових позовів між людьми, які стверджували, що є його спадкоємцями.

Чи брав Боб Марлі марихуану?

Поряд із музикою регі Боб Марлі, мабуть, найбільш відомий тим, що вживав "ганджу" або марихуану. Марлі став растафаріанцем у 1966 році.

Розтафаріанство як релігія вперше з'явилося в середині 1930-х на Ямайці. Хоча в деяких відносинах це досить консервативна секта (растафаріанці дотримуються дуже суворої вегетаріанської дієти), ця релігія має дуже ліберальні погляди використання марихуани як релігійного таїнства. З моменту свого звернення до растафаріанства і до самої смерті Марлі, ймовірно, вживав марихуану щодня.

"Коли ви курите траву, вона відкриває вам себе", - сказав Марлі. "Все не добре що ти робиш, тмаріхуана відкриває себе тобі, твою совість, показує себе чистим.

Чи курив Боб Марлі сигарети чи вживав алкоголь?

Ні, насправді він був категорично проти куріння чогось, крім марихуани. Що стосується алкоголю, то він якось сказав: "Трава – це зцілення нації, алкоголь – руйнування".

Марихуана у растафаріанській культурі:

Значення марихуани в растафаріанській культурі зберігається й донині. В інтерв'ю онука Марлі Доніша Пендергаст, яку вона дала канадському каналу CBC, розповіла про те, яке значення це таїнство відіграє в житті растафаріанців.

"Расти не приймають наркотики, тому що ганджа – це не наркотик. Ганджа – це рослина".

На її думку, духовна сила марихуани пов'язана з тим, як вона використовується, що враховує намір людини, коли вона курить марихуану, а також місце її куріння.

Наслідки вживання марихуани:

Хоча растафаріанці, такі як Боб Марлі, бачать лише користь від куріння марихуани, щоправда, її вживання продовжує викликати суперечки. Це найпопулярніший психотропний препарат у Сполучених Штатах: 11,8 мільйонів молодих дорослих повідомили, що вживали його у 2018 році. Хоча багато штатів і деяких країн, таких як Канада і Уругвай, легалізували його вживання, на федеральному рівні в США він залишається наркотиком Списку 1. Навіть її використання в якості медичного засобу все ще викликає деякі питання, оскільки не було проведено довгострокових досліджень її впливу на людей, які використовують її з медичною метою.

Хоча багато хто говорить, що вживання марихуани викликає приємні відчуття, деякі люди відчувають "страх, тривогу, недовіру та паніку". Це може відбуватися частіше, якщо людина часто палить марихуану. Вживання марихуани також пов'язане з іншими тривалішими психозами, такими як шизофренія.

Чи вплинуло вживання наркотиків Бобом Марлі на його життя?

Важко сказати, чи вплинуло щоденне вживання марихуани Бобом Марлі на його працездатність чи його повсякденне життя. Зазвичай він говорив про своє вживання марихуани лише у позитивному ключі. Немає переконливих доказів, що вживання марихуани призвело його до вживання тяжких наркотиків.

Однак можуть виникнути закономірні питання про те, як це вплинуло на його психічний стан. Після того, як у 1980 році у Марлі був діагностований рак, який він намагався приховати від своїх шанувальників і преси, він ставав все більш і більше затворником.

Дійшло до того, що він перестав виступати на публіці. Зрештою, рак зробив його настільки слабким, що йому довелося відрізати свої знамениті дреди, тому що він ледве утримував голову під їхньою вагою.

Саме тут питання зв'язку між марихуаною і депресією стає гострішим.

Говард Блум, публіцист Марлі, описав останні шість місяців життя Марлі у своїй книзі "Ейнштейн, Майкл Джексон і я: Він писав, що якщо в ЗМІ не було згадок про хворобу Марлі, він проводив день, граючи у футбол... Якщо ж згадки з'являлися, він проводив день, сидячи у своїй кімнаті, у темряві.

Зараз багато його шанувальників також стурбовані тим, що вживання Марлі марихуани стане тим, чим його знають у всьому світі, а не його внеском у музику. У 2014 році одна американська компанія, намагаючись отримати прибуток від легалізації марихуани, уклала угоду зі спадщиною Марлі, яка дозволила їм продавати у всьому світі насіння конопель під ім'ям Боба Марлі.

  • Боб Марлі: його вживання марихуани та музика в стилі реггі!