Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Як швидко висушити марихуану

Вирощування конопель – це не тільки процес збирання врожаю. Правильне сушіння та витримування свіжого запасу конопель відіграють критичну роль у запобіганні появі плісняви.

Вирощування конопель – це не тільки процес збирання врожаю. Правильне сушіння та витримування свіжого запасу конопель відіграють критичну роль у запобіганні появі плісняви.

Ці процедури також покращать якість та термін придатності кінцевого продукту. Видалення зайвої вологи допомагає пом'якшити грубість та виявити терпеновий профіль. Після всієї праці та енергії, вкладених у вирощування рослини, зараз не час розслаблятися.

Як найкраще обрізати мою марихуану?

Під час збирання врожаю існують два поширені методи обрізки вашої квітки:

  1. Мокра обрізка включає підрізування ваших бутонів відразу після збору.
  2. Суха обрізка включає підрізування ваших бутонів після сушіння і перед витримуванням.

Сухе обрізання набагато простіше, тому що мокрі нуги настільки липкі та складні для роботи. Після сушіння бутони втрачають вологу, що означає, що вони також стають менш щільними. Це полегшує процес, так як цукристе листя, яке потрібно обрізати, починає скручуватися, що робить легше виявити матеріал, який потрібно видалити.

Удачі в мокрій обрізці, і сподіваюся, що смола не забруднить вам руки! Це проблема, оскільки смола дуже липка, і ви не захочете її втратити. Коли бутони висохнуть, смола стає менш липкою, і на ваші руки менше потраплятиме.

Що стосується зовнішнього вигляду, сухе обрізання створить виключно акуратний продукт, який безперечно варто сфотографувати.

Якщо у вас немає часу і вам потрібно обрізати свої мокрі бутони, це, звичайно, можливо. Просто переконайтеся, що одягнені рукавички, що у вас під рукою є ізопропіловий спирт та додаткові ножиці, оскільки вони можуть забиватися та стати непридатними для використання.

Різниця між сушінням та витримкою


Правильне сушіння та витримка необхідні після збирання вашої рослини. Ця техніка дозволяє зберегти канабіноїди та терпени, підкреслюючи та зберігаючи смаки вашої марихуани, при цьому розкладаючи рослинний смак рослини за рахунок хлорофілу.

Сушіння конопель - це точна практика, якій потрібно приділити достатньо часу. Якщо зробити це дуже швидко, то начинки залишаться вологими, а зовнішні частини бутону стануть сухими. Занадто багато часу призведе до пересушених бутонів, які будуть жорсткими при курінні та матимуть трав'яний, застійний смак.

Процес витримки схожий на сушіння, але з певними відмінностями. Сушіння відбувається до або після обрізки і відбувається, коли початкова кількість вологи залишає бутони.

Ви зменшите вміст води у ваших бутонах на 10-15 відсотків, якщо правильно проведете сушіння. Вода видаляється із зовнішніх шарів бутонів, а витримка допомагає додатково видалити будь-який зайвий вміст вологи зсередини бутону.

Витримка починається після того, як бутони були висушені та обрізані. Для успішної витримки бутони слід зберігати в контейнерах, щоб зберегти ідеальний рівень вологості близько 62 відсотків. Це також допомагає зберегти аромати та смаки.

Витримка бутонів може зайняти від 2 тижнів до 2 місяців залежно від умов зберігання.

Найкраща установка для сушіння


Після зрізання вашої рослини найкращим рішенням буде залишити бутони на гілках, оскільки це значно полегшить процес сушіння. Ви можете підвісити їх на мотузці або дроті, або розмістити на сушильній стійці. Перенесення кількох гілок простіше, ніж транспортування сотень квіткових бутонів.

Тримайте марихуану в темній кімнаті з рівнем вологості між 55 і 65 відсотками, при температурі близько 60-70 градусів за Фаренгейтом. Придбання гігрометра корисне і допоможе відстежувати клімат.

Для створення ефективної системи для сушіння вам знадобиться наступне обладнання:

  • Лінія для підвішування бутонів або сушильна стійка
  • Вентилятор
  • Гігрометр
  • Дегідратор (за бажанням)
  • Кондиціонер (за бажанням)

Важливо забезпечити циркуляцію повітря в кімнаті за допомогою вентилятора, щоб кожен бутон рівномірно висихав. Залежно від клімату у вашій сушильній кімнаті, можливо, знадобиться встановлення кондиціонера або дегідратора. Може знадобитися регулювання вологості або температури, якщо процес сушіння займає більше часу, ніж зазвичай.

Скільки часу займає процес сушіння конопель?


Оптимальний метод сушіння марихуани – підвішування гілок на дріт чи шнур. Це забезпечує рівномірне сушіння і запобігає деформації або сплющування бутону в процесі. Якщо ви плануєте провести сухе обрізування, рекомендується перевірити стан гілок через 3 дні після початку підвішування. Хороший тест на готовність до обрізки - згинання гілки з бутонами: якщо стебло легко ламається, то бутони сухі і готові для наступного етапу.

Якщо гілка не ламається, краще зачекати ще день перед повторною перевіркою. Зазвичай процес сушіння займає від 3 до 7 днів, але може знадобитися більше часу в залежності від умов та розмірів бутонів.

Як сушити бутони без підвішування


Якщо з якоїсь причини ви не можете повісити гілки марихуани для сушіння, можна розглянути можливість використання сушильної стійки. Це просто круглі, плоскі стелажі із сітки, які чудово забезпечують циркуляцію повітря. Зазвичай вони поставляються з кількома ярусами, щоб ви могли висушувати достатню кількість марихуани за один раз. Обов'язково залиште бутони на гілках, навіть якщо ви використовуєте сушильну стійку, оскільки це, як і раніше, важливо для рівномірного сушіння.

Марихуана на сушильній стійці сушиться стільки ж часу, як і на підвішених гілках.

Методи прискореного сушіння


При сушінні та витримці марихуани необхідно виявити терпіння. Важливо, щоб волога в бутонах розподілилася ідеально, тому що це дозволить їм розкрити свій повний потенціал. Однак у деяких випадках вирощувачі просто не мають можливості чекати на завершення цього процесу. На щастя, існують способи прискорення сушіння, але пам'ятайте, що це може позначитися як кінцевий продукт.

Газовий або електричний обігрівач
Для початку вам знадобиться газовий або електричний обігрівач. За допомогою цього методу ви можете швидко висушити великі обсяги бутону. Приміщення, яке ви плануєте використовувати, має бути сухим і добре провітрюваним, щоб уникнути можливих небезпек, пов'язаних із обігрівачем. Переконайтеся, що ваші бутони не розміщені надто близько один до одного, щоб забезпечити рівномірне сушіння.

Обігрівач ефективний для швидкого сушіння вашої марихуани, але будьте обережні, щоб не перестаратися, інакше ви ризикуєте зіпсувати ваші чудові бутони.

Метод із використанням коричневих пакетів


Цей підхід може значно прискорити процес сушіння, скоротивши його лише кілька днів, замість тижнів. Якщо ви маєте невеликі бутони, схожі на попкорн, ви можете сушити їх, використовуючи коричневий паперовий пакет. Просто покладіть жменю бутона в пакет і помістіть його в прохолодне місце на 3-6 днів. Важливо пам'ятати, що занадто велика кількість трави в одному пакеті може стати на заваді цьому методу, тому або використовуйте кілька пакетів, або обмежте кількість так, щоб вистачило вам на тиждень.

Запікання бутону


Найшвидший спосіб висушити марихуану; запікання бутонів найчастіше використовується для декарбоксилювання марихуани для приготування їжі. Це також можна зробити, щоб швидко висушити марихуану. Вийміть лист і рівномірно розподіліть шар марихуани на ньому. Встановіть духовку на температуру близько 125 і 140 градусів за Фаренгейтом і поставте деко в духовку на 10 хвилин. Переверніть їх наполовину, щоб вони висихали якомога рівномірніше.

Запікання ваших бутонів призведе до поганого смаку та різкого диму, тому будьте обережні. Це найшвидший метод із перерахованих, але також наймінливіший. Так легко зіпсувати потенцію вашої марихуани навіть якщо запікати їх на хвилину довше, тому використовуйте цей метод тільки в крайньому випадку.

Використання мікрохвильової печі


Тут діє та ж застереження, яка застосовується до запікання марихуани в духовці. Мікрохвильові печі нагріваються, тому для правильного сушіння марихуани необхідно встановити потужність на 50 відсотків. Піддавайте свої бутони в мікрохвильовій печі протягом 15 секунд за раз. Дайте їм охолонути перед перевіркою, чи потрібен їм додатковий час.

Висушіть вашу марихуану на сонці.


Цей метод є більш м'яким і природним способом прискорити процес сушіння марихуани, хоча він безумовно не найшвидший. Покладіть ваші бутони у коричневий пакет та розмістіть їх на сонячному місці на вулиці. Паперовий пакет допоможе вбрати вологу, а сонце трохи висушить їх.

Очевидно, що цей метод ґрунтується на тому, що зовні досить тепло. Через кілька днів бутони мають бути досить сухими, якщо рівень вологості у вашому районі не надто високий.

  • Як швидко висушити марихуану