Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Як зберігати насіння конопель!

Насіння не тільки живе, воно є початком всього: кожної нової рослини, кожного врожаю. Будь ви любитель або професіонал, якість насіння визначає, як будуть розвиватися ваші рослини канабісу, і це може вплинути на врожай, коли настане час збирати його.

Тому те, як ви зберігаєте та оберігаєте своє насіння марихуани, має вирішальне значення.

Зберігання насіння канабісу - це спосіб зберегти їх життєздатність протягом тривалого часу. Правильне зберігання може зробити різницю між насінням з високою схожістю і насінням, яке хворіє, гниє або вмирає, не встигнувши реалізувати свій потенціал проростання.

При зберіганні насіння канабісу ви хочете запобігти проростанню, але в той же час створити умови, які дозволять максимально збільшити схожість, коли настане час. Світло, тепло і волога - всі ці фактори сигналізують насіння про те, що настав час проростати і рости.

Хорошою новиною є те, що зберігати насіння марихуани досить просто: Просто зберігайте їх у прохолодному, темному та сухому місці.

Поговоримо про контейнери для зберігання

Ідеальний контейнер для зберігання
Температура, вологість та світло – ось основні фактори, які необхідно контролювати при зберіганні насіння канабісу. Однак, перш ніж приступити до цього, необхідно вибрати контейнери для зберігання.

Якщо ви не збираєтеся використовувати насіння відразу, найкраще зберігати його в оригінальному контейнері і просто знайти холодне темне місце. Деякі виробники зберігають насіння канабісу у пластикових контейнерах або навіть скляних пробірках.

Для короткострокового зберігання конверт може бути добрим варіантом. Однак для тривалого зберігання найкращі контейнери для зберігання непрозорі, герметичні та зроблені з одного матеріалу. Наприклад, не варто вибирати скляну банку із пластиковою кришкою.

Контейнери зі змішаних матеріалів не є ідеальними, оскільки різні матеріали по-різному реагують на зміни температури, що означає менший контроль за умовами зберігання. А зрештою вам потрібен якомога більший контроль над довкіллям.

Пластик трохи пористий і не відповідає вимогам герметичності для тривалого зберігання, а скляні герметичні контейнери, як правило, складаються зі змішаних матеріалів.

Одним із найкращих рішень для зберігання є вакуумний майларовий пакет: Це один матеріал, він непрозорий, а вакуумне ущільнення запобігає попаданню вологи. Скляні контейнери з гумовими пробками - єдиний виняток із правила змішаних матеріалів, і їх рекомендується використовувати для зберігання насіння.

У чому б ви не вирішили зберігати насіння канабісу, додайте що-небудь для підтримки низького рівня вологості, наприклад, пакет із кремнеземом або неварений рис, загорнутий у бавовну чи папір.

Вологість:
Одна з найважливіших змінних, які необхідно правильно враховувати при зберіганні та консервації насіння канабісу. Якщо вологість буде занадто високою, насіння може почати проростати раніше, ніж ви будете готові. Або ще гірше, тверда зовнішня оболонка насіння може почати розм'якшуватися, знижуючи їх життєздатність.

Надто низька вологість теж небажана. Якщо вологість буде занадто низькою, ваше насіння почне висихати і усихати. Пам'ятайте, що ваше насіння канабісу живе, а кожному живому організму потрібна певна кількість вологи, щоб залишатися живим.

Ідеальна вологість для тривалого зберігання знаходиться десь у діапазоні 25-40% – навіть у цьому випадку 40% може бути перебором.

Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно придбати спеціальні інструменти для вимірювання вологості. Оскільки сучасні холодильники настільки сухі, що якщо ви зберігатимете насіння конопель у холодильнику, то рівень вологості, швидше за все, буде в нормі.

Контроль температури:

Температура – це ще одна змінна, яку необхідно контролювати під час зберігання насіння марихуани. Головне, що потрібно пам'ятати - це те, що

ви хочете підтримувати постійну прохолодну температуру.

Темна шафа або ящик може бути досить добрим варіантом для короткострокового зберігання.

Ви можете продовжити термін зберігання насіння марихуани, зберігаючи їх у холодильнику. Так як холодильник допомагає знизити надмірну вологість, він також є хорошим місцем для зберігання насіння конопель, оскільки температура в ньому залишається стабільно холодною.

Іноді як місце для зберігання насіння рекомендується використовувати морозильну камеру. Будьте обережні з цим варіантом, так як при заморожуванні насіння може стати сухим і крихким.

Темрява:
Останньою з трьох основних змінних контролю при зберіганні насіння коноплі є світло. Світло - це сигнал для насіння про те, що настав час рости і перетворюватися на рослину.

Якщо планується короткострокове зберігання у шафі чи ящику, світло може не становити особливої проблеми. Якщо ви вибираєте цей варіант, переконайтеся, що ви вибрали найтемніше і найменш відвідуване місце у вашому будинку або розпліднику.

Знову ж таки, кімнатна температура не завжди ідеальна навіть для короткострокового зберігання насіння. Зберігання у холодильнику дозволяє краще контролювати температуру. Проблема тут у тому, що якщо у вас немає відповідного контейнера для зберігання, ваше насіння може опинитися на світлі щоразу, коли хтось відкриває холодильник.

Відчинені двері з яскравим світлом, що ллється у дуже темну кімнату. Фон ілюстрації.
При спробі обмежити кількість світла, що потрапляє на насіння канабісу, краще вибрати непрозорий контейнер. На Amazon можна купити пакети з майлару, тільки переконайтеся, що вони без віконця прозорого.

Якщо ви вибираєте скло для зберігання, краще придбати скло янтарного або кобальтового кольору, щоб обмежити вплив світла. Як альтернативу можна обернути скляні банки чимось непрозорим і на цьому закінчити.

Насолоджуйтесь експериментами
Ставтеся до вирощування та культивування каннабісу як до свого роду наукового експерименту. Навіть вирішення питання про те, як зберігати насіння, може бути частиною цього процесу.

Якщо ви виявите, що ваше насіння не проростає або не дає бажаного врожаю, пограйте зі змінними, щоб досягти потрібних умов. Якщо ваше насіння здається занадто сухим, перевірте, чи дійсно ваш контейнер герметичний. Якщо здається, що насіння проростає надто рано, перевірте температуру та рівень вологості.

Якщо ви зберігаєте насіння в морозильній камері та виявляєте, що зовнішній шар потріскався, коли настав час проростати, це ознака того, що морозильна камера – не найкращий варіант зберігання. Ви навіть можете виявити, що різні сорти насіння по-різному реагують на те саме середовище.

  • Як зберігати насіння конопель!