Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Корисні властивості марихуани

Напевно кожен чув про шкідливий вплив марихуани, але парадокс в тому, що вона приносить користь людському організму.

Напевно кожен чув про шкідливий вплив марихуани, але парадокс в тому, що вона приносить користь людському організму. Можна з великою часткою ймовірності стверджувати про те, що саме тому в багатьох країнах цей легкий наркотик давно легалізований. Відзначимо, що їх кількість поступово збільшується. Якщо логічно подумати, то будь від неї великої шкоди, законність коноплі навряд чи б знайшла.

Особливості марихуани

Для більшого розуміння шкоди і користі від вживання «травички», потрібно розібратися з її властивостями. Придатну до паління коноплі отримують шляхом висушування і подрібнення листя, стебел і квіток марихуани. У нашому інтернет-магазині ви знайдете велику кількість елітних сортів від кращих європейських постачальників.

Будь-яка з пропонованих нами різновидів містить ТГК, або просто кажучи, тетрагідроканнабінол. Крім цього, в ній є близько 400 всіляких компонентів, так чи інакше впливають на організм. Крім куріння, марихуану додають в різні страви, жують або заварюють чай. Останній позитивно впливає на організм:

  • регенерує клітини;
  • має антибактеріальну та протизапальну дію;
  • стимулює.

Також чай зміцнює імунітет, поліпшує стан волосся і шкірного покриву. Допомагає боротися з мігренню, стресом, ГРВІ та болями в суглобах.

Корисні властивості

Незважаючи на шкоду, користь від марихуани дуже велика. Її застосовують навіть у медицині. Деякі вчені заявляють, що періодичне куріння «травки» здатне пригальмувати старіння мозкових клітин і боротися з хворобою Альцгеймера. На превеликий жаль, більшість людей вживають коноплю для отримання незвичайних відчуттів, задоволення і радості. Саме неконтрольоване «куріння» викликає залежність і надає великої шкоди, який перекриває будь-яку користь.

Приступаємо до замовлення і вибору

Перед тим, як оформити замовлення, пропонуємо вибрати той сорт канабісу, який підійде по всіх параметрах. Зіткнувшись з труднощами, ви завжди можете звернутися до менеджерів інтернет-магазину, які люб'язно і в повній мірі нададуть необхідну допомогу. Все насіння коноплі мають високий відсоток схожості - ми перевіряємо кожну партію. Відправлення здійснюється по всій Україні Новою Стривай. Ніхто крім вас не дізнається про місткості посилки - ми за конфіденційність. І так - це абсолютно законно. Можете не турбуватися - за насіння канабісу в нашій країні немає адміністративної, а тим більше, кримінальної відповідальності.

  • Корисні властивості марихуани

Related Products

White WIdow

White WIdow

Опис і характеристики сорту Сорт White Widow - це гібрид з переважаючою індикою в фенотипі. Купит..

748 грн.

Strong Lemon

Strong Lemon

Опис і характеристики сорту Сорт Strong Lemon - гібрид з переважаючою в фенотипі сатівою, вплив я..

602 грн.

White - Widow

White - Widow

Опис і характеристики сорту Сорт White Widow fem - це гібрид з домінуючою індикою і сильним розсл..

774 грн.