Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Правила догляду за марихуаною

Початківці гровери часто цікавляться, як правильно доглядати коноплі. Вирощування цієї культури особливо тим, що тут немає загальної інструкції. Правила культивування індивідуальні для кожного типу ґрунту та умов.

Початківці гровери часто цікавляться, як правильно доглядати коноплі. Вирощування цієї культури особливо тим, що тут немає загальної інструкції. Правила культивування індивідуальні для кожного типу ґрунту та умов. Але в цілому доглядати за рослиною нескладно, достатньо дотримуватись загальних правил і рекомендацій.

Простота вирощування марихуани обумовлена ​​тим, що ця культура загалом є бур'яном. Вона може рости практично за будь-яких умов. З цієї причини не потрібно викидати насіння де завгодно, оскільки воно здатне прорости і дати врожай. Догляд за рослиною починається з підготовки насіння. Перед посадкою посівний матеріал необхідно проростити.

Поради щодо догляду за канабісом на етапі зростання


Щоб відповісти на запитання, як правильно доглядати коноплі, потрібно виконати наступні рекомендації:

  • Рослина потрібно поливати оптимальною кількістю води, щоб не застоювалася волога;
  • Грунт повинен бути щільним, для цього його необхідно утрамбувати;
  • Не можна пересаджувати кущ частіше одного разу за цикл, єдиний захід можна виконувати на ранній стадії розвитку та дуже акуратно;
  • Марихуана вимагає хорошого освітлення, саме тривалість світлового дня багато в чому визначає рясність урожаю та насиченість шишок.

Насіння потрібно пророщувати перед посадкою як в індорі, так і в аутдорі. Найкраще висаджувати розсаду. Ґрунт бажано заздалегідь підгодувати гноєм або іншим органічним добривом не пізніше ніж за тиждень до посіву. При пересадці слідкуйте за корінням, вони повинні залишитися цілими і неушкодженими. Результат такого заходу буде помітний через 2-3 дні. Якщо всіх правил буде дотримано, культура нормально перенесе стрес і продовжить розвиватися.

Після пересадки канабіс стає менш стійким і вибагливим у догляді. На даному етапі головне тимчасово та дозовано підгодовувати ґрунт, а також давати потрібну кількість світла. Оптимальні параметри Ви дізнаєтесь при покупці насіння. У період культивування обривайте нижні частини листя, щоб зміцнити рослину. Цей захід проводиться за великої висоти куща.

Якщо вирощує не фемінізовані сорти, відбирайте та видаляйте чоловічі рослини. По-перше, вони містять мало ТГК. По-друге, запилять жіночі особини, тому не дозволять одержати високий ТГК. Разом із ними прибирайте бур'яни. Не поспішайте цькувати комахи. Канабіс для них не привабливий, а наявність хробаків у ґрунті добре позначиться на майбутньому врожаї.

  • Правила догляду за марихуаною