0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Іспанські насіння конопель

Показано з 1 по 15 із 78 (6 сторінок)

Продаж марихуани з Іспанії починається з тестування продукту місцевими. Іспанія - одна з тих країн, де вживання канабісу не засуджують, більш того, останні роки його популярність стабільно зростає серед самих різних вікових груп. Іспанці можуть отримувати готовий продукт в «клубах за інтересами», без проблем його дістати і на «чорному ринку», але велика частина все ж таки віддає перевагу вирощувати самостійно. І це стимулює здорову конкуренцію серед іспанських сідбанков. Тисячі любителів марихуани з абсолютно різними смаками і можливостями гровінга шукають варіанти до душі і кишені: відбраковують неякісну продукцію, а якісної дозволяють вийти на загальнонаціональний рівень, а потім і на міжнародний. Саме такі пройшли відбір насіння канабісу з Іспанії представлені в нашому магазині.

Іспанські насіння марихуани поштучно

Зазвичай магазин не дозволяє робити замовлення менше ніж на 3 зернятка, але у нас можна купити іспанські насіння марихуани поштучно. Тепер є можливість взяти до основного замовлення кілька насіння на тест або відібрати потроху абсолютно різних сортів, щоб в результаті знайти для себе найкращий. Всі зерна були перевірені на схожість, але зверніть увагу - це регулярні насіння, тому ймовірність отримання жіночих рослин близько 50%.

Медичне застосування

Корисні властивості цієї рослини продовжують вивчатися, але вже зараз можна заявляти, що насіння конопель іспанські здатні помітно поліпшити стан при цілому безлічі захворювань. Терапевтичну користь марихуани Всесвітня організація здоров'я визнала ще в 2016, а в 2019 році вже офіційно рекомендувала виключити канабіс зі списку важких наркотичних речовин. ВООЗ, а також ряд досліджень, відзначають ефективність компонентів конопель при лікуванні розсіяного склерозу, епілепсії, хвороби Альцгеймера. Також марихуана допомагає при сильних хронічних (особливо невропатических) болях, головних болях (навіть при мігрені), покращує психоемоційний стан при депресії і тривожних розладах. Канабіноїдних масло, яке отримують з листя і суцвіть марихуани, призначають раковим хворим. Воно не містить психоактивних речовин, але зменшує нудоту, - один з головних побічних ефектів хіміотерапії - стимулює апетит і допомагає заснути.

Переваги та особливості сортів

Купити іспанські насіння марихуани можна як з переважно індічной, так і сатівной генетикою. Також в асортименті збалансовані гібриди, які найкраще приживаються в аутдорі в помірному кліматі. В іншому життєстійкість рослин залежить від «батьків» і майстерності бридерів, але вважається:

сатівадомінантние гібриди найкраще себе почувають в теплому, середземноморському кліматі. Не люблять температурних перепадів, вважають за краще сильну або помірну вологість, яскраве світло. Вплив таких сортів енергетичне, вони стимулюють фантазію і товариськість, допомагають у творчій роботі і рутинних справах.
індікодомінантние насіння канабісу з Іспанії, особливо з афганської генетикою, краще переносять зниження температури і не потребують частого поливу. Ефект таких Стрейна розслабляючий, тілесний, підходить для відпочинку і відновлення після насиченого дня.

Купити іспанські насіння конопель

Якщо шукайте недорогі, прості у вирощуванні, але цікаві сорти - зверніть увагу на насіння конопель іспанські. «Батьками» багатьох з них виступає топові канабіс Стрейна, їх генетика була відзначена престижними нагородами, в тому числі знаменитим Кубком канабісу. Залишається тільки скуштувати представлені варіанти і знайти найкращий для себе, і з продажем зерен поштучно це зробити набагато легше.