Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

10 ключових параметрів для створення оптимальних умов вирощування коноплі у відкритому грунті.

Вирощування Конопель у відкритому ґрунті – це чудовий спосіб отримати здорові та міцні рослини.

10 ключових параметрів для створення оптимальних умов вирощування рослин у відкритому ґрунті.

Теоретично коноплі легко вирощувати, але насправді виростити високоякісну марихуану у відкритому ґрунті може виявитися складнішим, ніж може здатися на перший погляд. Однак, якщо ви приділите небагато уваги ключовим параметрам, які ми покажемо вам тут, ви на правильному шляху.

Генетика

Вибір правильного сорту канабісу для вирощування на відкритому повітрі має першорядне значення. Залежно від вашого розташування та клімату ви можете бути обмежені у своєму виборі. Гровери у більш теплому кліматі мають трохи більше свободи, коли справа доходить до вибору, оскільки м'яка зима та тривале літо забезпечують ідеальні умови для вирощування канабісу.

Однак, якщо ви збираєтеся вирощувати рослини канабісу в холоднішому кліматі, коли осінні дощі йдуть вже наприкінці вересня, найкраще вибирати сорти з коротким циклом росту, тобто сорти, які можна збирати в другій половині вересня. І якщо ви живете в регіоні, де м'яка погода триває всього 2-3 місяці, що означає короткий сезон на відкритому повітрі, найкращим варіантом, безумовно, буде вибір автоквітуче насіння конопель.

Температура

Дуже важливо мати гарне уявлення про клімат у вашому регіоні. Коноплі дійсно добре адаптуються до різних умов вирощування, але вони чутливі до екстремальних кліматичних умов. Якщо температура перевищує 86°F, ваші рослини сильно постраждають; тоді як стійкі температури нижче 50°F також можуть спричинити пошкодження та затримку зростання. Це означає, що найкраща температура для зростання знаходиться в діапазоні від 59 до 77°F. Рослини каннабісу все ще можуть вижити за межами цього діапазону, але температура нижче 41 ° F може швидко пошкодити більшість сортів каннабісу. Тому, якщо ви живете в регіоні, де пізно навесні або рано восени досить часто трапляються заморозки, спробуйте використовувати теплицю або інше закрите приміщення.

Вітер

Постійний вітерець відмінно підходить для рослин канабіса, тому що допомагає зміцнити їх гілки, роблячи їх більш стійкими до ваги шишок. Але якщо ви живете в районі, де часто дмуть сильні вітри, подумайте про те, щоб розмістити рослини поряд з якоюсь вітрозахисною смугою, наприклад, стіною або великими кущами; або ви можете просто розмістити кілька пластикових листів на садових кілках навколо рослин. Це запобіжить поломці гілок і загальний стрес. Тим не менш, найкращим варіантом завжди буде використання шпалер, особливо якщо рослини дуже великі. Це гарантує, що гілки завжди підтримуються та можуть легко витримувати власну вагу.

Дощ

Дощ іноді буває корисним при вирощуванні на відкритому повітрі, але гровер зазвичай вважають його проблемою. Дощ може серйозно пошкодити ваші рослини та сприяти появі плісняви та грибків, особливо в період цвітіння. Ви можете побудувати теплицю своїми руками або просто використовувати кілька пластикових листів на кілках, щоб створити тимчасовий притулок, який ви можете легко розмістити над своїми рослинами, коли прогнозується дощ.

Вологість

Коли ви вирощуєте на свіжому повітрі, контроль вологості не у ваших руках. Ідеальний рівень відносної вологості (тобто кількість води, що присутня у повітрі по відношенню до певної температури) відрізняється від одного сорту до іншого. Рослини, які ростуть у теплих і тропічних регіонах, краще ростуть при високому рівні вологості, ніж рослини з холодних або теплих регіонів.

Оптимальні рівні вологості також змінюються в залежності від стану росту. Наприклад, сіянцям потрібні вищі рівні (між 70 і 80%), щоб вони могли зосередити всі свої ресурси на розвитку потужної корінної маси. Під час вегетативної фази рівень вологості повинен залишатися високим, але трохи нижчим, ніж на початку (від 60 до 70%), тоді як на початку фази цвітіння він повинен коливатися від 50 до 60%, а під час цвітіння від 40 до 50%. друга половина фази цвітіння.

Сонце

Ви також повинні мати гарне уявлення про те, як тривалість дня змінюється від одного сезону до іншого. Це дуже важливо для того, щоб рослини могли плавно переходити з фази вегетативної у фазу цвітіння. Взагалі кажучи, рослини каннабісу люблять сонце, тому вони повинні отримувати якнайбільше прямих сонячних променів, в ідеалі опівдні, коли якість світла оптимальна. Оскільки літній сезон добігає кінця з приходом осені, рослини будуть отримувати все менше і менше сонячного світла протягом дня, що викликає фазу цвітіння. Кут, під яким сонячне проміння падає на поверхню планети, також є фактором, який необхідно враховувати. Цей кут змінюється в залежності від широти регіону. Наприклад, південні райони в північній півкулі отримають більше світла, тоді як у Південній півкулі було б краще вирощувати в саду, що виходить на північ з тих же причин.

Земля

Можна посадити прямо в ґрунт або приготувати власний субстрат. Рослинам каннабісу потрібен добре дренований грунт, багатий на органічні речовини.

  • Важкі глинисті грунти дренуються повільно і погано утримують кисень, тому вони вимагають додавання компосту, гною, черв'яків або інших органічних речовин, що розклалися, які є хорошим джерелом поживних речовин, а також покращують аерацію і дренаж.
  • З піщаними ґрунтами легко працювати. Вони добре дренують і швидко нагріваються, але погано зберігають поживні речовини, особливо в дощову погоду. Знову ж таки, вам потрібно буде додати компост, торф або кокосове волокно, щоб вирішити цю проблему.
  • Глисті ґрунти є сумішшю двох попередніх типів. Цей тип ґрунту зазвичай зустрічається вздовж берегів річок і є ідеальним середовищем для вирощування рослин канабісу: з ним легко працювати; добре утримує вологу; має хорошу дренажну здатність; і він багатий на поживні речовини.

рН

Оптимальні значення рН для рослин канабісу знаходяться в діапазоні від 6 до 7. Однак між ними є невеликі відмінності в залежності від різних фаз еволюції: оптимальні значення рН для фази росту коливаються від 5,8 до 6,2, тоді як у фазі цвітіння вони можуть бути вищим (до 7). Ці параметри полегшують споживання поживних речовин, щоб рослини могли розвиватися повною мірою, з чим вони стикаються, коли значення pH вище або нижче цих цифр.

Полив

Навіть якщо ви вирощуєте на відкритому повітрі, вам, ймовірно, доведеться часто поливати рослини, особливо в спекотні літні місяці, тому що високі температури та вітри змусять їх випаровуватися швидше. Найкраще поливати вранці, щоб рослини мали хороший запас води протягом дня. Однак вам потрібно бути обережним: надмірний полив - поширена помилка серед квітникарів-початківців. Загальне правило полягає в тому, щоб рясно поливати, а потім чекати, поки верхні 5 см грунту повністю висохнуть, перш ніж знову поливати.

Чума

Без тіні сумніву, чума є однією з найбільших проблем при вирощуванні каннабісу на відкритому повітрі. Ви завжди можете використовувати пестициди, щоб відлякати комах, але якщо ви хочете отримати дійсно органічний продукт, найкраще повністю спланувати вирощування, включивши до нього рослини-компаньйони, такі як базилік, ромашка, кріп, лаванда і т.д. Деякі з цих рослин приваблюють корисні властивості. комах, тоді як інші відлякують хижаків. Крім того, більшість з них збагачують ґрунт, що, у свою чергу, сприяє зростанню.

Інший альтернативою є вибір біологічних методів боротьби з шкідниками, тобто. використання комах, які атакують та поїдають шкідливих комах. Це натуральний засіб, простий у застосуванні та запобігає використанню хімічних пестицидів. Щоб успішно застосовувати цей метод, ви повинні знати, що з кожним видом, який може атакувати ваші рослини канабісу, потрібно боротися з відповідним антагоністом. Наприклад, вам знадобиться хороша армія сонечок, щоб позбутися чуми попелиці, а павуки — улюблена їжа золотоок.

І останнє, але не менш важливе: будь ласка, пам'ятайте: якщо ви вперше вирощуєте на свіжому повітрі, немає сумнівів, що все піде не так гладко. Але не забувайте, що практика робить досконалим! Тож переконайтеся, що вас не збентежили майбутні випробування.

  • 10 ключових параметрів для створення оптимальних умов вирощування коноплі у відкритому грунті.