Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

9 кращих м'яких сортів коноплі 2023

Є багато сортів канабісу, які можуть допомогти вам розслабитися, і дуже важливо знати, які з них залишать вас безтурботними та м'якими. Більшість споживачів віддають перевагу гібридам з переважанням індики, відомим своєю кістковою структурою. Індика коротша і густіша, ніж більшість сортів сативи, а класичний ефект індики залишить у споживача стійкий фізичний камінь.

При виборі сорту канабісу для пом'якшення важливо звернути увагу на повний профіль рослини, включаючи генетику сорту, канабіноїди та терпени.

Терпени – це ароматичні рослинні сполуки, які виробляють аромат та смак рослин, вони також сприяють ефектам, які ми відчуваємо від канабісу. Також вважається, що терплячі; мирцен, терпинолен, каріофілен і ліналоол мають розслаблюючі і знімають стрес властивостями, які можуть допомогти заспокоїти тіло.

Так що продовжуйте читати разом з нами, поки ми проведемо вас через 9 наших м'яких улюблених сортів.

1. HINDU KUSH

Гіндукуш – міцний сорт із північної Індії та Пакистану. З того часу він став одним із класичних сортів для розведення, і його використовували для створення широкого спектру генетики з переважанням індики.

Цей сорт має щільну та компактну структуру з пишними квітками, покритими тріхомами.

Це надійний сорт відомий своїм коротким періодом цвітіння від 45 до 55 днів. Знавці каннабісу, які цікавляться Гіндукушем, можуть придбати звичайне, фемінізоване та автоматичне насіння.

Очікуйте землістий профіль з терпеновим профілем, що складається з каріофілену, лимонену, мирцена та гумулену - інтенсивний аромат свіжоприготовленого чараси з солодким відтінком сандалового дерева та сосни. Унікальна комбінація каннабіноїдів і терпенів справляє сильнодіючий і розслаблюючий ефект, вплив починається з ейфоричного церебрального ефекту, який повільно зникає, перетворюючись на заспокійливий камінь для всього тіла. Не помиляйтеся, Hindu Kush – це визначення м'якого сорту!

2. Double Skunk

Double Skunk - ідеальний сорт, який не вимагає особливого догляду, для початківців. З потенційно тривалим періодом цвітіння до 70 днів цього сорту може знадобитися додатковий час, щоб повністю розкрити свій потенціал. Тим не менш, хліборобам буде гарантовано рясний урожай солодких цитрусових квітів, коли врожай буде готовим.

З терпеновим профілем, що включає каріофілен, лимонен та мирцен, цей сорт пропонує тропічний смак унікальних ароматів з відтінками свіжих лимонів та тонкими відтінками грейпфрута. Double Skunk з заспокійливим і млявим ефектом, який повільно веде вас до сну, це приголомшливий сорт, щоб розслабитися!

3. OG Kush

OG Kush славиться своїм розслаблюючим та м'яким ефектом. Спочатку створений схрещуванням Chemdawg, Lemon Thai і Pakistan Kush, це потужний гібрид з переважанням індики та великою кількістю ТГК.

Цей сорт має компактну структуру з густим листям та короткими бічними гілками. Суцвіття тугі й щільні, що нагадують про його афганську спадщину. Він має середній час цвітіння до 65 днів, потенційно даючи винятковий урожай до 450 г на квадратний метр. Цей сорт відмінно підходить для початківців, яким потрібний значний урожай.

Ви можете очікувати, що OG Kush матиме солодкий і землістий терпеновий профіль з екстравагантним терпеновим профілем, що включає лимонен, каріофілен, пінен і мирцен. Тим не менш, деякі фенотипи будуть важчими за дизельні і смердючі аромати. Чекайте на класичний стоун для тіла індики з розслабленням всього тіла, який заспокоює м'язи.

4. STRAWBERRY BANANA

Strawberry Banana був створений шляхом схрещування Banana Kush x Strawberry для отримання нового унікального гібрида з переважанням індики.
Цей сорт – відмінний вибір для вирощування у приміщенні; він компактний, з короткими міжвузлями, міцними бічними гілками та щільними суцвіттями, вкритими смоляними залозками. На вас чекають щільні грона бутонів, які піднімаються вгору центральним стеблем, і середній час цвітіння до 60 днів. Рекомендується для тих, хто має досвід, оскільки часто вимагає додаткового обслуговування протягом усього циклу вирощування.

Чекайте на гучний та екзотичний терпеновий профіль! Як випливає з назви, чекайте на легкі нотки стиглих бананів з відтінком Kush.

5. Big Bud

Big Bud - це гібрид сортів Aghani, Northern Lights та Skunk #1. Це відзначений нагородами сорт із переважанням індики, відомий своїми потужними ефектами. Як випливає з назви, Big Bud виробляє густі, щільні квіти, і його бічні гілки можуть потребувати додаткової підтримки під час цвітіння!

Він процвітає у середземноморському кліматі та стійкий до шкідників та хвороб. У приміщенні Big Bud може сягати середньої висоти до одного метра, а зовні до двох метрів. Час цвітіння складає від 50 до 60 днів, це відмінний сорт, який не вимагає особливого догляду, який гарантовано дасть визначні результати.

Його терпеновий профіль характеризується високим вмістом лимонену, каріофілену, пінену та мирцену. У смаку можуть бути солодкі фруктові нотки з відтінком патоки, а ефекти нагадують справжню індику.

6. First Lady

Це результат схрещування Afghani + Pakistani. Це 50% сативи і 50% індики із співвідношенням КБД та ТГК 26:1. Це ідеальний м'який сорт для тих, хто хоче вперше спробувати канабіс без лякаючих психотропних ефектів.

Це високий стрункий сорт з довгими бічними гілками та значними міжвузлями.
First Lady процвітає у теплому кліматі на відкритому ґрунті та врожайність становить до 800 грамів з рослини. Він має привабливий терпеновий профіль із солодкими квітковими нотами із пряними відтінками.

Вважається, що при вмісті ТГК менше ніж 8% він викликає дуже обмежені психотропні ефекти. Тим не менш, споживання цього штаму все ж таки може призвести до стимуляції мозкового підйому з заспокійливим фізичним розслабленням. Завдяки мінімальному рівню ТГК та високому рівню ЦБД First Lady є відмінним сортом для тих, хто хоче посилити ефект антуражу з обмеженими психотропними ефектами.

7. Gorilla Glue

Gorilla Glue - всесвітньо відомий сорт з переважанням сативи, створений схрещування Sour Dubb x Chem Sis. Він відомий своїми дуже потужними ефектами і його генетика використовувалася для створення інших впливових американських гібридів, таких як Duct Tape і Glue Berry.

Маючи класичні ознаки індики, цей культиватор невисокий і кремезний, з міцними бічними гілками і густим листям. Його структура бутонів щільна та компактна, з темно-зеленим відтінком, покритими смоляними залозами.

Його терпеновий профіль має високі рівні мирцена. Любителі каннабісу можуть розраховувати на заспокійливий, сильнодіючий стоун всього тіла, який змусить вас годинами приклеюватися до дивана.

8. Puta Madre Kush

Puta Madre Kush – це гібрид із переважанням індики, отриманий шляхом схрещування LA Kush x Moby Dick. Відомий як компактний сорт з товстими, покритими шишками трихомами, Puta Madre Kush є сильним сортом з рівнем ТГК більше 24%.
Цей сорт має міцну та міцну структуру з короткими бічними гілками, які можна вирощувати у приміщенні чи на відкритому повітрі. Він має середній час цвітіння до 55 днів і може давати понад 500 г на квадратний метр за оптимальних умов. Puta Madre Kush - відмінний сорт для початківців, що не вимагає особливого догляду.

З терпеновим профілем, що складається в основному з мирцена, пінена та каріофілену, сухі квіти мають глибокі земляні ноти з солодкими відтінками свіжих ягід та сосни. Кайф починається з початкового почуття щастя та ейфорії, які розсіюються у стані повного розслаблення тіла; Puta Madre Kush дуже м'який сорт.

9. Gelato

Gelato був створений шляхом схрещування південноафриканського виробника Girl Scout Cookies x Black Domina. Це сорт, який може похвалитися вишуканим смаком з великим рівнем ТГК, що ідеально підходить для цінителя каннабісу.

Цей сорт має тривалий час цвітіння та потенціал для вражаючого врожаю. Вона процвітає у більш теплому середземноморському кліматі і може зрости до двох метрів у відкритому ґрунті. Це ідеальний м'який сорт для користувачів з високою толерантністю, оскільки його ефекти є надзвичайно сильними.
Цей сорт бере солодкі вершкові нотки від Black Domina і поєднує їх із пряними відтінками, що нагадують Дурбан, і землістими нотами Girl Scout. Чекайте на ноти свіжого сандалового дерева з відтінками солодкого мандарину. Кайф починається з почуття піднесеної ейфорії, яке поступово переходить у розслаблення всього тіла. Це ідеальний м'який сорт!

Як ви бачили, список в основному складений з гібридів з переважанням індики, але є безліч сортів каннабіса, які можуть змусити вас відчувати себе м'яким і розслабленим. Вибір корисних для вас штамів залежить від особистих уподобань, зовнішнього вигляду та переносимості.

Хоча це можуть бути наші улюблені м'які сорти, це ваші особисті уподобання, і ваша ендоканабіноїдна система визначає вашу безпосередню реакцію на канабіс. Ми сподіваємося, що наш список з 9 найкращих м'яких сортів канабісу допоможе вам з вибором!

  • 9 кращих м'яких сортів коноплі 2023