Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Археологи: Коноплі курили заради псіхоактівної ЕФЕКТ ще 2500 років тому

При розкопках гробниць в горах Пальміра на заході Китаю археологи знайшли можливо найраніше свідоцтво ритуального вживання марихуани, про що повідомляється в журналі Scientific Advances.

При розкопках гробниць в горах Пальміра на заході Китаю археологи знайшли можливо найраніше свідоцтво ритуального вживання марихуани, про що повідомляється в журналі Scientific Advances. В жаровнях, яким за оцінками істориків понад 2500 років, були виявлені сліди КБД - речовина каннабісу, яке утворюється при окисленні ТГК.

Передбачається, що стародавні люди використовували марихуану під час похоронних ритуалів, можливо, щоб зв'язатися з мертвими. При цьому рівень ТГК цих конопель вище, ніж у дикорослих і культивованих в той час в Євразії конопель. Це означає, що використовують її люди чітко розрізняли ефекти сортів конопель. Можливо навіть спеціально вирощували саме психоактивні штами, тобто цілком ймовірно перед нами свідоцтва найраніших селекцій і гровінга.

За словами Марка Мерліна, вченого з Гавайського університету, це найраніше доказ вживання канабісу не в терапевтичних або промислових цілях, а для досягнення психоактивної ефекту. Науці відомо, що коноплю як джерело їжі і сировини вирощували ще 6000 років тому, а про застосування дурманних властивостей марихуани ми знаємо переважно з історичних текстів. Наприклад, зі свідчень історика Геродота, який описував використання психоактивних марихуани в ритуалах і рекреаційних цілях. Примітно, що його свідчення збігаються у часі з тим періодом, коли знайдені жаровні були використані.

Крім спалювання психоактивної канабісу ритуали поховання супроводжувалися жертвопринесеннями, про що говорять скелети з ознаками порізів і розривів, ритмічною музикою - археологи знайшли арфу, яку зазвичай використовують в таких церемоніях. Передбачається, що все це повинно було допомогти присутнім на похоронах увійти в стан зміненої свідомості. Мерлін розцінює це як духовну практику, яка повинна була допомогти мертвим знайти дорогу в загробний світ або ж встановити контакт з божествами.

  • Археологи: Коноплі курили заради псіхоактівної ЕФЕКТ ще 2500 років тому

Related Articles

Як вибрати магазин насіння канабісу

Як вибрати магазин насіння канабісу

Купувати конопляне насіння законно. Вони не містять психоактивних компонентів, відповідно, по законодавства не зараховуються до наркотичних речовин. Зерна канабісу поживні і корисні для здоров'я, тому їх використовують як харчову добавку, корм для птахів, підгодівлю або наживку для риби. Причина, по якій ви захочете купити конопляні насіння, може бути будь-який, навіть якщо це колекціонування або сувенір на пам'ять.

Як новачкам вирощувати коноплю індор

Як новачкам вирощувати коноплю індор

Існують основні правила, які потрібно виконувати, щоб успішно вирощувати коноплю в закритому приміщенні. Перш за все, підшукується відповідний простір, в залежності від можливостей і обставин. Це може бути стара шафа, підвальне приміщення, окрема кімната, спеціальний гроубокс або гроутент.

Related Products

Power Smoke Auto

Power Smoke Auto

Насіння марихуани Auto Power Smoke успадкували від одного з «батьків» високу життєстійкість і смолис..

200 грн.

Northern Lights Auto

Northern Lights Auto

Насіння марихуани Auto Northern Light є автоцветущую версію знаменитого Стрейна, який любимо за неви..

200 грн.

Skunk Auto

Skunk Auto

Наш інтернет-магазин пропонує покупцям великий та різноманітний асортимент насіння. Зверніть увагу н..

405 грн.

Northern Light Auto

Northern Light Auto

Кожен гровер зацікавлений у тому, щоб старання та час не пропали даремно. Наш інтернет-магазин робит..

405 грн.