Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Що потрібно знати про гровінге методом гідропоніки

Вирощування методом «необгрунтована культура», як коротко можна охарактеризувати гідропоніку, недорого, ефективно і зовсім нескладно. Це універсальний спосіб гровінга, який популярний не тільки в культурі 420 - його використовують Рослинники всіх спрямувань.

Вирощування методом  гідропоніки, недорого, ефективно і зовсім нескладно. Це універсальний спосіб гровінга, який популярний не тільки в культурі 420 - його використовують Рослинники всіх спрямувань. Головна особливість - растишки «живуть» не в грунті, яку потрібно удобрювати і поливати, а в спеціальному розчині, де 99,9% води і 0,1% корисних компонентів. Таким чином, рослини завжди знаходяться в живильному середовищі з постійним доступом до волозі. При цьому у гідропоніки є свої нюанси, пов'язані з освітленням, вентиляцією, температурою повітря, про що ми докладніше розповімо нижче.

Освітлення
Ідеальним освітленням для конопель, як і для будь-якого іншого рослини, виступає сонячне світло. У закритій системі його відтворюють лампами з переважанням спектрів: синього під час вегетації і червоного під час цвітіння. Хороша новина - ніяких «особливих» ламп для гідропоніки немає. Якщо ви розібралися з освітленням для вирощування конопель в грунті, то сміливо налаштовуйте його і для безпідставного способу.

Найбільш популярними залишаються лампи ДНаТ і ДРИ - у них відмінна світловіддача, відповідні спектри світла, але під час роботи вони сильно нагріваються. Канабіс любить тепло, рекомендують навіть нагрівати водний розчин до 25-30С, щоб створювати для растішек комфортний мікроклімат. Але у випадку з ДРИ і ДНаТ потрібно стежити, щоб не було перегріву, а для цього потрібна грамотно налаштована вентиляція. Про її важливість ми докладніше поговоримо нижче, поки варто запам'ятати, що освітлення на гідропоніці має бути яскравим (не варто економити на потужності ламп), давати потрібний спектр і не перегрівати рослина.

Вентиляція
Постійна циркуляція повітря покращує всмоктуваність корисних речовин і не дає коріння гнити. Грамотно налаштована вентиляція потрібна і при гровіне в грунті, але на гідропоніці без неї не обійтися зовсім. Вона охолоджує повітря, що особливо важливо при наявність ламп ДРІ та ДНАТ, а також насичує рослини вуглекислим газом, без якого не відбувається найважливіший біохімічний процес - фотосинтез. Вентиляція повинна працювати на витяжку і на приплив повітря. Якщо останній не виходить налаштувати, використовують діоксид вуглецю з додаванням вуглекислого газу. Пам'ятайте, що чим більше повітря заходить, тим краще для канабісу. Легко помітити його брак - при яскравому освітленні і достатку живильних речовин Растишка погано росте.

Живильні компоненти
Розчинені у воді мінеральні речовини сприяють зростанню і розвитку конопель. Використовувати можна тільки спеціальні гідропонні добрива, наприклад, від австралійської компанії Growth Technology. Це один з кращих виробників в своїй сфері, і його продукцію нескладно знайти на території СНД. Чому не підходять грунтові добрива? Тому що вони погано розчиняються у воді, мають невідповідний кислотно-лужний баланс, і корисні компоненти будуть погано засвоюватися рослинами. Грунтові добрива на гідропоніці повільно вбивають Растишку - вона недоотримує потрібні мінерали, розвивається дефіцит і рослина вмирає.

Проте, список мінеральних речовин, який потрібно коноплі для нормального розвитку, однаковий для ґрунтових і гідропонних добрив. Різниця тільки в способі доставки цих компонентів. Так, для зростання в період вегетації марихуані потрібно більше азоту, а під час цвітіння - калію і фосфору. Також ці два компоненти допомагають рослинам впоратися зі зниженням освітленості, а потреба в азоті збільшується при яскравому світлі. До цих трьох базових мінералів можуть додаватися інші речовини, і вам не обов'язково стає хіміком, щоб підібрати нормальне харчування для растишки - досить купити якісне добриво для гідропоніки і слідувати інструкції.

Кислотно-лужний баланс (рН)
Оптимальний рівень рН балансу для гідропоніки в межах 6-6,5. Це ще одна гарантія нормального - без дефектів і хвороб - розвитку канабісу. Показник кислотно-лужного балансу потрібно постійно відстежувати за допомогою рН-метра. Відповідним рівнем зазвичай володіє фільтрована міська вода.

Температура в теплиці
Температура при гідропоніці не повинна бути нижче 15 ° С і вище 30С. Оптимальною вважається в межах 20-25С при вологості повітря 40-60%. Якщо температуру не виходить підтримувати вище 15С, варто щодня протягом 4 годин прогрівати приміщення. Як було сказано вище, комфортний мікроклімат допомагає зберігати нагрів розчину, в якому знаходиться марихуана. Уникнути надмірно високих температур дозволить вентиляція.

Склад води
Використовуйте фільтровану воду, яку могли б самі пити. Проста вода з-під крана може бути занадто жорсткою через високий вміст солей, тим же невідповідним складом може мати джерельна, тала, дощова, колодязна вода. Її кислотно-лужний баланс також може не підходити для гровінга, тому рекомендується використовувати саме очищену міську воду.

  • Що потрібно знати про гровінге методом гідропоніки

Related Products

AUTO СКОРОХОД

AUTO СКОРОХОД

Природне бажання кожного покупця – підібрати продукт, який максимально відповідає його очікуванням і..

699 грн.

Auto Черномор

Auto Черномор

Підібрати продукт, який би відповідав всім вимогам і очікуванням, – завдання непросте, але цілком зд..

729 грн.

Auto Татарская ракета

Auto Татарская ракета

Кожен покупець зацікавлений в тому, щоб у нього була можливість підібрати продукт, який би максималь..

799 грн.

Auto-Blue Amnesia Feminised

Auto-Blue Amnesia Feminised

Насіння конопель Auto-Blue Amnesia Feminised: Смачна і Ароматна Страйн для всіх любителів сатіви ..

5500 грн.