Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Що собою являє аутдор?

Outdoor − техніка вирощування канабісу під відкритим небом, древній спосіб культивації. Конопля розкриває повністю свій потенціал саме в природному середовищі. Спочатку конопля росла і розвивалася тільки на вулиці, використовували її для різних цілей: масла, матеріали медичні, виробничі потреби. Нею засівали гектари полів.

Outdoor − техніка вирощування канабісу під відкритим небом, древній спосіб культивації. Конопля розкриває повністю свій потенціал саме в природному середовищі. Спочатку конопля росла і розвивалася тільки на вулиці, використовували її для різних цілей: масла, матеріали медичні, виробничі потреби. Нею засівали гектари полів.

Природа наділила коноплю сильним потенціалом для виживання і не залежних від регіону. Вона може вирости незалежно від погодних умов. У лісі або відкритій рівнині, у вологому середовищі або сухий місцевості. Саме через адаптивність − вирощування канабісу аутдор популярно серед багатьох гроверів. Близько 80% всієї виробничої конолі вирощено на вулиці.

Такий вид вирощування найбільш простий, адже не вимагає багато зусиль. Не потрібно турбуватися про температурний режим, або про розміри горщика. Конопля повністю покаже свій потенціал, тому що не буде обмежена ні в чому.

З плюсів можна виділити такі моменти:

• безкоштовне висвітлення;

• постійне тепло;

• багато місця для посадки;

• смак і запах буде більш «насичений».

Сорти канабісу які підійдуть для аутдору

Щоб отримати хороший врожай, потрібно спочатку підготувати якісне насіння, яке підійдуть до того чи іншого клімату. Перш ніж придбати насіння ознайомтеся з такими факторами:

• Для регіону з заморозками у вересні − підійдуть автоцвітучі сорти(якщо ви зробите все правильно, то зможете два врожаї зібрати);

• Для регіону з дощами і коротким літом − ідеальні фотоперіодичні сорти.

Коли планується висадка насіння в ґрунт, температура повинна бути не нижче + 15 ° С, зазвичай цей час цвітіння бузку. Це кінець холодів і початок тепла. Закінченням періоду вирощування вважається час восени, коли температура в нічний час не нижче + 15 ° С.

Фотоперіодні сорти

Сатіва

Сорти конопель здатні виростати до 2/4 метрів. Початок цвітіння починається за місяць до осіннього рівнодення. Тривалість фази цвітіння складе 9/12 тижнів, іноді 8. Це припадає на листопад / грудень. Тому даний сорт можна виростити тільки в субтропіках.

Гібриди і індика

Дані сорти цвітуть раніше сатіви, урожай можна збирати у вересні / жовтні. Важливим плюсом є те, що чим довше період вегетації, тим більше буде плодів. Такі сорти можна садити у травні місяці.

Автоцвітучі сорти

Завдяки відкриттю сорта рудераліса з'явилася можливість вирощувати коноплю набагато швидше, адже період зростання складе не більше 80 днів.

Особливості вирощування конопель на вулиці

1. Клімат.

Першим важливим фактором, що впливає на зростання рослини, є клімат, адже від нього залежить, як буде себе почувати той чи інший сорт. Тривалість днів і ночей важливий фактор для вирощування канабісу, потрібно знати, коли посадити насіння щоб був вірний біологічний цикл.

2. Місце.

Для висадки конопель на вулицю потрібно спочатку підібрати місце і обгородити його сіткою від різних тварин. Бажано місцевість недалеко від ставка.

3. Ґрунт.

• Глинистий.

Перед посадкою в такий ґрунт потрібно за кілька місяців до посадки підготувати ґрунт, змішавши його з біогумусом або іншими добривами, це дозволить сприяти аерації ґрунту і є хорошим підживленням.

• Піщаний.

Даний ґрунт швидко висихає і не утримує поживні речовини, тому його потрібно просочувати різними розчинами, торфом. Такий метод дозволить землі ввібрати потрібні вітаміни і не втратити їх.

• Іл.

Це найродючіша земля. Швидко нагрівається, тримає в собі тепло, утримує вологу. Її можна добути з річки або озера.

4. Добрива.

Для правильного росту будь-якій рослині потрібна пропитка, поживні речовини. Для конопель добре підійдуть органічні добрива з вмістом фосфору, калію, азоту.

5. Полив.

Коли жарко

Коли на вулиці висока температура, слід подбати про рослину, щоб вона не засохла. На 1 кущ йде приблизно 30 літрів води на один день. Щоб вода не йшла далеко з ґрунту можна перед посадкою насіння ложити на дно камені, це дозволить довше утримувати вологу.

Коли дощитиме

Якщо місцевість дощова, варто подбати про те, щоб не було гниття рослин. Потрібно додати в ґрунт перліт, гравій. Створити спеціальні грядки як пагорби, щоб волога вся йшла повз.

Дана стаття написана виключно інформаційного характеру.

  • Що собою являє аутдор?