Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Історія появи автоквітучих сортів

Під автоквітучим канабісом розуміють сорти, які автоматично переходять у фазу цвітіння через 3-4 тижні після початку ветегації. Для порівняння, фотоперіоди починають цвісти лише після зменшення світлового дня.

Під автоквітучим канабісом розуміють сорти, які автоматично переходять у фазу цвітіння через 3-4 тижні після початку ветегації. Для порівняння, фотоперіоди починають цвісти лише після зменшення світлового дня. Автоквіти дозволяють швидше отримати врожай, тому широко потрібні серед гроверів. Ви, напевно, здивуєтеся, але ще 30 років тому таких штамів не існувало. Пропонуємо короткий екскурс в історію, щоб зрозуміти, як з'явилася автоквітуча марихуана.

Рудераліс – перший автоквітучий сорт

Своєю появою сучасні автоквіти завдячують дикоростучому штаму – рудералісу. У природному середовищі він росте в холодному кліматі з коротким літом. Спочатку він був фотоперіодною культурою, тобто. починав цвісти восени, коли світловий день ставав менше. Але в деяких регіонах Східної Європи такі рослини не змогли залишити після себе потомство. Оскільки цвітіння триває близько 2 місяців, культура просто не встигла б запилитися через жовтневі холоди.

У міру еволюції Рудераліс навчився справлятися з цією проблемою. Вегетативний період скоротився до 1 місяця після появи сходів, після чого настає фаза цвітіння. Це дозволило рослині заощадити 1,5-2 місяці, щоб залишити потомство. Так, через коротку фазу вегетації, культура виходить невисокою, але дозріває вдвічі швидше.

Поява штучного авто сорту

Першим автоквітучим сортом, виведеним штучно, став Lowryder. Селекціонери компанії Joint Doctor побачили перспективу в стрейні, що швидко росте, Mexican Rudy, який є гібридом російського рудералісу і мексиканської сативу. Недолік сорту був у низькій продуктивності та слабкому впливі канабісу. Селекціонери вдосконалили стрейн, схрестивши його з Northern Lights #2, а нащадків мексиканця з William's Wonder. Так і з'явився всіма улюблений Lowryder - перший повноцінний сорт автоцвіту. Новий штам отримав середній рівень психоактивності. Багато інших автоквітучих сортів, які з'явилися пізніше, мають генетику Lowryder.

Авто сорт – хороший чи поганий?

При виборі сорту потрібно враховувати умови вирощування та особисті уподобання. Автоквіти приваблюють швидким дозріванням, невисоким кущем та невибагливістю у догляді. Якщо у Вас є час і бажання отримати багатший урожай, вибирайте фотоперіодичні штами. Хоча сьогодні селекція знаходиться на такому рівні, що багато автоквітів не поступаються фотоперіодам у врожайності. До таких відносяться: Auto Jamaica, і Auto Gorilla #5.

  • Історія появи автоквітучих сортів

Related Products

AUTO AFGHAN KUSH

AUTO AFGHAN KUSH

Гібрид з переважаючою в фенотипі індика і потужним медичним дією. Підходить для швидкого вирощування..

720 грн.

Auto AK 47

Auto AK 47

Насіння марихуани AK 47 адаптуються практично до будь-якого клімату, сходи фактично знаходяться на «..

40 грн.

Auto Ak 49

Auto Ak 49

Насіння марихуани AK 49 беруть зазвичай для домашнього вирощування, оскільки саме в Індоре штам демо..

40 грн.