Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Як канабіс допомагає деяким Українцям вистояти в умовах війни

Оскільки війна Росії з Україною триває, Українці все ще вірять у силу каннабісу та його роль у зціленні країни. Тіа Москаленко, 28-річна Українка, професіонал канабісу, живе в Києві, Україна, де працює менеджером з комунікацій на платформі AskGrowers.

Як канабіс допомагає деяким українцям вистояти в умовах війни

Оскільки війна Росії з Україною триває, Українці все ще вірять у силу каннабісу та його роль у зціленні країни.
Тіа Москаленко, 28-річна Українка, професіонал канабісу, живе в Києві, Україна, де працює менеджером з комунікацій на платформі AskGrowers.

Тиа Москаленко

Москаленко, як і багато людей в індустрії каннабісу, працює над наданням точної та надійної інформації про рослину, в яку вона вірить. конфлікт між Росією та Україною.
З 24 лютого 2022 року Україна оборонялася від Росії, свого сусіда з півночі та сходу, і, на жаль, у наступні місяці інтенсивність лише зросла. І хоча майже вісім мільйонів Українців іммігрували до інших місць у пошуках більшого почуття безпеки, деякі, такі як Москаленко, вважали за краще залишитися та стати свідками реалій війни у міру її розгортання.

Сприйняття каннабісу в Україні

«Популярність каннабісу в Україні виникла задовго до початку війни, — каже Москаленко. «Але я думаю, що війна — одна з причин, через яку люди звертаються до каннабісу… ми всі віримо, що канабіс допомагає при посттравматичному стресовому розладі, а також за деяких інших психічних розладів [здоров'я]».

Хоча Москаленко ретельно роз'яснює, що канабіс може допомогти не при всіх розладах, вона впевнена у своїх знаннях про те, як канабіс може принести полегшення їй самій і оточуючим її людям.

"Це допомагає розслабитися, забути про все погане, що відбувається", - сказала вона.

А коли справа доходить до життя у воєнний час, відпочинок — це дуже важливо. Москаленко розповідає, як лише за кілька годин до початку інтерв'ю звук артилерійського обстрілу того ранку налякав і розбудив її та її напарника.

«На мить я подумав, що це були останні секунди мого життя, — сказав Москаленко з безрадісним сміхом. «Ми справді чули, як поряд з нашим будинком вибухнула ракета, і подумали, що зараз вона може потрапити до нашого будинку, до нашої будівлі. Навіть мої кішки були шоковані».

Вона продовжила: «Отже, в той момент, ти думаєш, Ісусе, тобі треба хоч якось розслабитися. Це дійсно псує весь день. Це справді руйнує всю вашу роботу, тому що ви не можете думати про роботу, коли відбувається щось подібне».

Боротьба з інстинктами чи втечі під час російського вторгнення!

Москаленко розповів про те, як Українці зараз живуть у постійному стані боротьби чи втечі та як це впливає на нервову систему. Вона вважає, що канабіс «грає зараз одну з [найбільш] важливих ролей у житті людини»
Українці, як солдати, так і цивільні особи, є нацією людей, які щодня наражаються на ризик розвитку посттравматичного стресового розладу, оскільки вони справляються із вторгненням у свою країну. Бойовий вплив є однією з основних причин посттравматичного стресового розладу і без лікування цей стан може серйозно погіршити якість життя людини.

У багатьох дослідженнях канабіс ефективно допомагав полегшити симптоми посттравматичного стресового розладу. І у поєднанні з правильними планами лікування канабіс може допомогти деяким людям відновити почуття контролю та нормальне життя.

У центрі уваги горда країна!

«Як нація, ми справді талановиті люди. Мені дуже прикро, що світ мало знав про Україну до початку вторгнення», — серйозно продовжує Москаленко. «Люди почали розуміти, що у нас тут чудові ІТ, і ми маємо шанс у майбутньому показати, що ми можемо вирощувати канабіс, бо багато [в Україні] знають, як правильно його вирощувати».
Москаленко вважає, що легалізація в Україні відбудеться у недалекому майбутньому. Насправді Україна вже деякий час активно просуває цю ідею, і високопосадовці підтримують. Однак Москаленко пояснює перешкоди, які затримали рух.

Спочатку COVID-19, а тепер війна та перебої з електрикою викликали серйозні збої по всій країні.

У червні міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко оголосив про затверджений законопроект, який регулює оборот каннабісу для лікування захворювань, зокрема, «розширюючи доступ пацієнтів до необхідного лікування посттравматичного стресового розладу, що виник у результаті війни».

Москаленко каже, що між цим та недавніми опитуваннями, які показують, що більшість в Україні хочуть легалізації, результати підтверджують, що «щось дійсно змінюється».

«Ми нація, яка дуже любить вирощувати, і не має значення, зерно це чи бур'яни», — каже Москаленко. "Нам дуже подобається експериментувати і захоплюватися чимось новим, захоплюватися всім новим".

Проголошуючи вільне та процвітаюче майбутнє

«Після війни та відновлення нашої країни весь світ побачить, що ми не лише боремося за свою свободу, а й що ми справді талановиті з різних боків; і в нас буде більше друзів», — з гордістю каже Москаленко про глобальне становище та майбутнє України.

Її оптимізм бадьорить і є лише невеликим прикладом загальної наполегливості та рішучості України. Легко уявити, як Україна може спрямувати цю енергію на те, щоб у майбутньому стати одним із світових лідерів із виробництва канабісу.

Незважаючи на труднощі, викликані Українсько-російським (кацабським) конфліктом, Москаленко, як і раніше, сподівається, що в майбутньому канабіс відіграє вирішальну роль у відновленні України від наслідків війни.

  • Як канабіс допомагає деяким Українцям вистояти в умовах війни