Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Як визначити підлогу конопель

Правильне визначення статі розтишок – дуже відповідальний процес для кожного гровера незалежно від його досвіду. Початківцям гровінгу потрібно якнайшвидше навчитися безпомилково визначати підлогу рослини, щоб не втратити вкладені в насіння та обладнання гроші.

Правильне визначення статі розтішок – дуже відповідальний процес для кожного гровера незалежно від його досвіду. Початківцям гровінгу потрібно якнайшвидше навчитися безпомилково визначати стать  рослини, щоб не втратити вкладені в насіння та обладнання гроші.

Максимальна концентрація каннабіноїдів, насамперед ТГК та КБД, спостерігається у незапліднених суцвіттях жіночих рослин – сенсимильях. Для того, щоб вони не запилювалися чоловічими, потрібно завчасно подбати про те, щоб залишилися лише жіночі кущі, інакше врожаю шишок не буде. Тому так важливо вчасно виявити та видалити чоловічі рослини.

Для того, щоб точно визначити пів куща конопель, потрібно дочекатися початку переходу рослин у фазу цвітіння, саме тоді й виявляться перші статеві ознаки. Точнісінько визначити підлогу конопель можна на 5-6 тижні життєвого циклу. Для цього потрібно звертати увагу на ті місця, де бічні гілки відокремлюються від стебла. Тут утворюються дрібні горбки. За допомогою лупи їх потрібно уважно розглянути. Якщо форма нагадує карткову масть піки на невеликій ніжці, то це однозначно чоловіча рослина. Горбики жіночих рослин без ніжок і щільно прилягають до стебла. Головне не поспішати, після появи горбків можна спокійно почекати ще тиждень, щоб статеві ознаки рослин стали чіткішими.

При вирощуванні автоквітів це єдиний спосіб визначення статі конопель. Ті, хто віддає перевагу фотоперіодним сортам, можуть змінювати світловий режим для рослин так, щоб створити умови для більш раннього прояву статевих ознак. Рослини можна перевести на режим 12/12 трохи швидше за терміни фази цвітіння. При появі дрібних суцвіть визначається підлога і залишаються тільки жіночі рослини. Важливо зробити це якомога раніше. Після цього помістити рослину під цілодобове освітлення, щоб вона продовжила активне зростання.

Якщо ви не хочете піддавати рослину зайвому стресу, режим освітлення 12/12 можна організувати тільки для однієї маленької гілочки, зробивши чохол, який не пропускатиме світло. Таким чином, статеві ознаки на цій гілці з'являться набагато раніше і можна буде безпомилково визначити підлогу конопель.

  • Як визначити підлогу конопель