Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
 • Ваш кошик порожній!

Як збільшити врожайність Коноплі вдвічі!

Збільшення врожаю Коноплі за допомогою методу LST! Один із найпростіших, щадних і тому популярних серед коноплеводів методів тренування кущів.

Чим старші стають рослини канабісу, тим більше змінюється їхній зовнішній вигляд. Листя стає все густішим і пухнастим і менше нагадує кленовий лист, а більше нагадує форму різдвяної ялинки, звужуючись до вершини. Однак густе листя має і недоліки для рослини. Наприклад, на нижнє листя потрапляє дедалі менше світла. Вирішенням цієї проблеми є тренування з низьким рівнем стресу або LST, і в цьому пості ми хотіли б пояснити вам, що це означає.

Що таке низькостресове тренування?

Тренування з низьким рівнем стресу, або LST, використовується виробниками, коли ціль полягає в тому, щоб максимізувати врожайність або змінити форму рослини в цілому. LST розвинувся з багатовікової практики вирощування та обрізання рослин. Таким чином, фігові дерева привчали рости вздовж стін ще у Стародавньому Єгипті. Інші методи зустрічаються протягом усієї історії садівництва. Тренування з низьким рівнем стресу, особливо в селекції канабісу, в основному використовуються при вирощуванні в приміщенні.

З точки зору методології LST схожий на вирощування невеликих дерев бонсай, де форма рослини залежить від волі садівника. Його згинають та маніпулюють для досягнення різних цілей:

 • Висота рослини регулюється
 • Форма та розмір рослини контролюється
 • Падіння світла контролюється
 • LST дозволяє виробникам отримати максимальну продуктивність при обмеженому просторі та світлових ресурсах.

Історія виникнення методу:

Не тільки у коноплі, а й в інших видів рослин на верхівці утворюються більші шишки, які набувають форми піраміди. Тому протягом століть люди розробляли тренування з низьким рівнем стресу, обрізали і згинали рослини і використовували різні методи. Ціль полягала в тому, щоб оптимально використовувати доступне світло, простір і всі інші ресурси. У 17 столітті фруктові дерева стали висаджувати довгими рядами, кожне дуже продумано підстригаючи. Це дозволило отримати більший урожай та приємніший ландшафт.

Як проходять тренування із низьким рівнем стресу?

LST означає невеликий стрес для рослин. На відміну від тренувань з високим рівнем стресу, при яких часто відрізаються цілі гілки рослини, тренування з низьким рівнем стресу набагато менш інвазивні. Процедура більш щадна і рослині потрібно менше часу для відновлення. Ризик LST мінімальний, і рослини винагородять вас здоровішим, сильнішим зростанням і великими шишками.

Ось як LST працює з рослинами канабісу

Для початку ви повинні почати із зменшення верхівкового домінування рослини. Верхівкова домінантність відповідальна за той факт, що така рослина, як соняшник, майже не розвиває бічні нирки під час зростання і натомість стає вищою. Почніть з обережного згинання стебла вашої рослини до краю горщика. Для цього можна використовувати товстий прогумований дріт або вовну. Якщо ви просвердлили отвір у горщику, можете прикріпити сюди дріт чи шпагат. Таким чином ви вже заклали основу для майбутнього горизонтального зростання. Більше світла попадатиме на бічні сторони вашої рослини, і в результаті ви отримаєте більший урожай.

З LST ви повинні бути впевнені, що у довгостроковій перспективі всі гілки знаходяться на одній висоті. Якщо рослина концентрує всю свою енергію на окремих паростках, ви також можете відігнути їх убік, щоб забезпечити рівномірний розподіл світла. Орієнтуватися слід на форму. Якщо гілка випадково відламується, рослина зазвичай без проблем відновлюється.

LST підходить не тільки для гроубоксів

LST призначений не лише для вирощування у приміщенні. Історія садових технологій показує, що у гроубоксі можна маніпулювати не лише маленькими рослинами. Перевірте нові знання про LST, наприклад, при вирощуванні овочів або інших рослин.

Коли слід розпочинати тренування з низьким рівнем стресу?
Починайте процес якомога раніше. Як тільки живцювання перейде у фазу зростання, слід розпочинати перші заходи. В іншому випадку ризик поломки гілок занадто високий. Перед тим, як ви почнете з LST, рослина повинна досягти достатнього розміру. В ідеалі, ваша рослина ще молода, а розсада сформувала перші листочки.

Часті питання про низькостресове тренування рослин канабісу

Тренування з низьким рівнем стресу дуже різні, тому можна зробити лише кілька основних тверджень. Однак нижче ми відповіли на деякі з найбільш поширених питань, які можуть вам допомогти.

Які матеріали краще використати?

Хорошою новиною, особливо для новачків у вирощуванні в приміщенні, є те, що LST не обов'язково має бути дорогим. Тільки спочатку ви знайдете багато матеріалів у своєму домашньому господарстві. Наступні пункти підходять для списку покупок LST:

 • гумки
 • пластикові затискачі
 • ножиці
 • Клейка стрічка
 • Стабілізатори, такі як бамбукові палички або отвори та вуха на горщиках з рослинами.

Які цілі навчання?

Мета навчання з низьким рівнем стресу полягає у тому, щоб збільшити зростання рослин без серйозних наслідків стресу. Сюди належить, наприклад, згинання верхніх гілок. Це дає виробникам більше контролю за своїми рослинами. Цей метод може збільшити врожай більш ніж удвічі, якщо все зроблено правильно.

Що робити, якщо зламалася гілка?

Якщо щось піде не так, не панікуйте одразу. Зазвичай ви можете легко полагодити зламану гілку за допомогою клейкої стрічки. Це створює невеликий стрес для рослини, і така травма зазвичай швидко гоїться. Якщо ви хочете зробити щось хороше для своєї рослини, ви можете обробити пошкоджену ділянку невеликою кількістю алое віра, щоб ще більше збільшити шанси на одужання.

В яку пору року слід розпочинати LST?

Нема конкретного початку. Найбільшого ефекту ви досягнете, розпочавши з розсади. Як тільки рослина значно перестала рости, ви можете припинити маніпулювати ним. Хоча ви, як і раніше, можете зігнути рослину, щоб забезпечити кращу освітленість всієї рослини, це більше не вплине на додаткові гілки.

Інші методи, які зазвичай використовуються

Ви не можете просто привести рослини у форму за допомогою тренувань із низьким рівнем стресу. Ми хотіли б уявити вам ще два методи.

Топінг

Топінг передбачає зрізання верхівки рослини. Таким чином, має бути порушене і верхівкове домінування, щоб у подальшому утворилося більше бічних пагонів. Рослина стає коротшою і ширшою і розвиває більше гілок. Особливо при вирощуванні в приміщенні це має ту перевагу, що рослини стають більш керованими та одноріднішими. Нанесіть топінг, як тільки у рослини буде близько чотирьох листових вузлів, і зріжте верхівку гострими ножицями.

Сітка

При плетінні сітка натягується горизонтально над рослинами, щоб спровокувати більш плоске зростання. Ціль полягає в тому, щоб рослини могли більш ефективно використовувати світло, тим самим збільшуючи врожай. Рослини виростають менш високими, а це означає, що можна використовувати і дрібніше приміщення для вирощування. Встановіть опорну сітку горизонтально над вашими рослинами в кімнаті для вирощування або намет для вирощування. Закріпіть сітку так, щоб вона лише трохи прогиналася. Вручну помістіть гілки рослин під сітку, щоб оптимізувати зростання. Щоразу, коли гілки висовуються із сітки, ви можете покласти їх назад під неї вручну. Для рівномірного зростання ви повинні прагнути виростити одну гілку на кожен отвір у мережі.

Ми сподіваємося, що змогли допомогти вам цим постом. LST є важливим питанням не тільки при вирощуванні канабісу. Звичайно, дотримуйтесь законів і правил вирощування каннабісу, що діють у регіоні. Однак LST дозволяє підготувати різні рослини до оптимального зростання за максимального врожаю.

 • Як збільшити врожайність Коноплі вдвічі!

Related Products

Sticky Blue

Sticky Blue

Опис і характеристики сорту Сорт Sticky Blue - це гібрид з домінуючою в фенотипі індикою. Його на..

662 грн.

AUTO AFGHAN KUSH

AUTO AFGHAN KUSH

Гібрид з переважаючою в фенотипі індика і потужним медичним дією. Підходить для швидкого вирощування..

946 грн.

Auto AK 47

Auto AK 47

Насіння марихуани AK 47 адаптуються практично до будь-якого клімату, сходи фактично знаходяться на «..

43 грн.

Auto Gelato

Auto Gelato

Якщо ви шукаєте оригінальний сорт, який порадує відмінним смаком і ефектом, зверніть увагу на насінн..

43 грн.

Auto Gorilla Glue Feminised

Auto Gorilla Glue Feminised

Насіння конопель Auto Gorilla Glue Feminised У нашому інтернет-магазині кожен любитель зможе піді..

172 грн.