Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

В наличии

Насіння конопель Sticky Blue

477.40грн.
Характеристики
Генетика:

Blueberry x Hash Plant

Фенотип:

80% Indica

ТГК:

не вказано

Висота в боксі:

до 200 см

Цвітіння:

50 - 55 днів

Врожай індор:

400 - 500 гр/м2

Врожай аутдор:

500 гр з рослини

477.4
* Доступні варіанти

Насіння конопель Sticky Blue от Растаман Сідс

Опис і характеристики сорту

Сорт Sticky Blue - це гібрид з домінуючою в фенотипі індикою. Його насіння можна купити для індорного і аутдорного вирощування. На холоді його забарвлення стає яскравішим, при цьому врожайність рослини залишається на високому рівні. Суцвіття мають приємний аромат і підвищену смолистість.

Ефект і смак Sticky Blue

Володіє індічним стоун ефектом - тіло розслабляється до приємного скам'яніння, поки розум гойдається на психоактивних хвилях. Володіє приємним ягідним ароматом. Самі шишки також мають запах - смолистий і фруктовий.

Особливості

Насіння конопель Sticky Blue дають середній кущ, який на вулиці може вирости до 3 метрів. Це відмінний варіант для аутдору навіть в холодному кліматі - сорт був протестований в південних Піренеях на висоті 1,5 кілометрів. Була відзначена незвичайна зміна забарвлення в холоді: колір листя стає яскравішим, а суцвіття набувають фіолетового відтінку. Шишки щільні, практично тверді, і дуже смолисті. Рослина стійка не тільки до низьких температур, а й грибку. Відрізняється хорошою продуктивністю: в Індорі можна зібрати 400-500 г з квадратного метра, а на вулиці близько 500 г з куща. Період цвітіння триває 50-55 днів, в атудорі Харвест настає на початку жовтня.

Походження

Насіння марихуани Sticky Blue отримані при схрещуванні Hash Plant, від якого дісталася скоростиглість і продуктивність, з Blueberry, що віддав своє незвичайне забарвлення і смак.

Вася Пупкин
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?
Менеджер
20/02/2018
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Odio eligendi ratione quam commodi expedita deserunt temporibus explicabo repudiandae ipsam, distinctio quia voluptatibus omnis vel nihil sequi illum nobis perspiciatis deleniti.?

Написать менеджеру

Warning: Division by zero in /home/powerse1/public_html/catalog/view/theme/default/template/product/product.tpl on line 376
0

Отзывы

*Оценка:

Как заказать

  1. Добавить товар в корзину нажав кнопку Купить или Быстрый заказ.
  2. Заполнить правильно данные покупателя.
  3. Выбрать вариант оплаты и доставки. Указать склад новой почты в вашем городе, если вы выбрали службу Новой почты. (Если вы выбрали Укр почту укажыте пожайлуста Фио, Область Город, улицу , индекс, почтовое отделение которое находится ближе к вам.)
  4. Нажать кнопку оформить заказ. Ваш заказ принят , и вам будет отправлено на указаную почту сообщение с даными о заказе и способами о оплаты.

Оплатить заказ можете любим удобным для вас способом:

Наши менеджеры помогут вам определится с выбором семян

Консультации по поводу выращивания не проводим.

Для быстрой связи снами можете написать нам на почту

  1. Приват Банк VISA/MasterCard.
  2. Western union
  3. Qiwi
  4. Web money