Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Найвищий вміст ТГК

Ви коли-небудь думали, який сорт марихуани містить найбільше ТГК? У цій статті ми розглянемо, які сорти конопель мають найвищий вміст ТГК на 2022 рік.

Ви коли-небудь думали, який сорт марихуани містить найбільше ТГК? У цій статті ми розглянемо, які сорти конопель мають найвищий вміст ТГК на 2022 рік.

Що вважається високим вмістом ТГК у марихуані?

Щорічний звіт Національного інституту зі зловживання наркотиками за 2021 рік показує, що марихуана стає дедалі потужнішою, якщо судити за змістом ТГК.

Тож скільки ТГК міститься в марихуані зараз порівняно з минулим? У 2003 році середній рівень ТГК у марихуані становив близько 6,4% порівняно з 0,72% у 1976 році. До 2018 року у більшості сортів каннабісу вміст ТГК перевищував 15%.

Багато сортів сьогодні містять понад 20% ТГК. У цілому нині, рівень ТГК близько 18% вважається середнім, проте, що вище 20%, вважається високим рівнем ТГК.

ТГК:

Рівень ТГК у канабісі залежить від багатьох факторів, таких як кількість світла, одержуваного рослиною, стан ґрунту, температура та вологість середовища вирощування.

Один і той же сорт канабісу, вирощений в різних умовах, може мати рівень ТГК, що значно відрізняється. Тому неможливо виділити один конкретний сорт конопель як рекордсмена; скоріше, конкретний зразок сорту може мати високий рівень ТГК.

В даний час найпотужніші сорти конопель мають вміст ТГК близько 30% і до 34%. Теоретичний максимум вмісту ТГК у квітках конопель становить близько 34%, оскільки в рослині повинні бути присутніми й інші компоненти, такі як білки та мінерали.

Більшість сортів із найвищим зареєстрованим вмістом ТГК - це старі сорти, які згодом "еволюціонували" і стали містити дедалі більше ТГК.

Який сорт трави містить найбільше ТГК

Godfather OG (найсильніший у світі сорт марихуани?)

Станом на 2022 рік штам із найвищим вмістом ТГК – Godfather OG – вважається найпотужнішим штамом у світі. В одному зі звітів стверджується, що квітка індики містить ТГК у концентрації 34%.

Grease Monkey

Цей сорт із переважанням індики містить 31% ТГК після ретельного схрещування сортів Cookies and Cream (26% ТГК) та Gorilla Glue (від 25% до 30% ТГК).

  • Найвищий вміст ТГК