Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Кофешоп що це і чому він так називається?

У будь-якій країні спитайте дорогу до найближчої кав'ярні, і вам вкажуть у бік кафе, де подають гарячі напої. Але в Нідерландах вас надішлють зовсім в інше місце - в магазин, де можна купити траву або гашиш!

Кофешоп що це і чому він так називається?

У будь-якій країні спитайте дорогу до найближчої кав'ярні, і вам вкажуть у бік кафе, де подають гарячі напої. Але в Нідерландах вас надішлють зовсім в інше місце - в магазин, де можна купити траву або гашиш!У столиці Нідерландів налічується понад 160 «забачень, і, хоча у багатьох із них ви, безумовно, можете насолодитися капучино, це не є їхньою основною метою! Тут ми розглянемо історію кавошопів у Нідерландах і відповімо на запитання, яке у кожного туриста на вустах – чому кав'ярні називаються кавошопом?

Історія каннабісу в Нідерландах

У 17 столітті канабіс широко курили у Нідерландах. Куріння марихуани можна побачити навіть на картинах Золотого віку таких художників як Брауер. У 1600-х роках курців канабісу (які зазвичай змішували траву з тютюном і курили з кам'яних трубок) називали «нап'ючими на пальцях ніг». Це залишалося популярним проведенням часу, поки не було заборонено Папою Римським, який пригрозив відлученням від церкви будь-кому, хто порушить правила. Голландська влада наслідувала цей приклад, пригрозивши покарати будь-кого, хто буде викритий у курінні марихуани, відрізавши йому ніс або навіть повісивши! Перенесемося на кілька століть уперед, і куріння марихуани повернулося до свого колишнього рівня популярності, як і більшість Заходу, з появою культури хіпі та бурхливими шістдесятими.

Отже, чому їх називають кофешопом?

Найперша кав'ярня (на жаль, закрита у 2017 році) була Mellow Yellow. У цій кав'ярні біля старої пекарні, де можна було випити кави, було повно торговців, замаскованих під постійних відвідувачів. З 1972 року ця та багато інших кав'ярень почали таємно продавати гашиш та марихуану. Характер бізнесу міг змінитися, але назва прижилася!
Влада Амстердама безуспішно намагалася зупинити незаконний продаж канабісу, але, зазнавши невдачі, вирішила провести політику «толерантності» — gedoogbeleid по-голландськи (спробуйте сказати це після однієї занадто великої дози!). Mellow Yellow отримала першу ліцензію, за нею було багато інших. Доки ці кав'ярні були щасливі дотримуватися суворих правил, встановлених урядом, вони могли вільно продавати траву (попри те, що це було технічно незаконно, що зберігається і сьогодні).

Чи законний канабіс в Амстердамі?

Це складно, але коротка відповідь – ні. Це просто терпимо. Але не хвилюйтеся, вас не заарештують за куріння марихуани в Нідерландах, і якщо у вас не більше 5 г, ви не робите нічого поганого, то насолоджуйтесь!

  • Кофешоп що це і чому він так називається?

Related Products

White - Widow

White - Widow

Опис і характеристики сорту Сорт White Widow fem - це гібрид з домінуючою індикою і сильним розсл..

774 грн.

 Auto AK-47

Auto AK-47

Насіння марихуани Auto AK-47 дають здорові сходи в аутдорі в помірному кліматі, це відмінний варіант..

108 грн. 118 грн.

 Amnesia Haze

Amnesia Haze

Насіння коноплі Amnesia Haze Один з найпопулярніших сортів в кофешопах Нідерландів, одночасно пот..

1032 грн.

Satori Feminised

Satori Feminised

Насіння конопель Satori Feminised У нас кожен покупець має можливість знайти для себе відповідний..

172 грн.