Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0.00грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Кращі сорти конопель для вирощування в приміщенні

Завдяки можливості контролювати мікроклімат в приміщенні можна вирощувати, по суті, будь-які сорти.

Завдяки можливості контролювати мікроклімат в приміщенні можна вирощувати, по суті, будь-які сорти. Різниця лише в затратах: одним штамів обов'язковий потужне світло і вентиляція, а інші добре ростуть навіть на підвіконні. Ті, хто обмежені простором, вважають за краще невисокі рослини - до 120 см, але при цьому розраховують на хороший урожай. У добірці нижче ми врахували основні побажання гроверів і пропонуємо кращі сорти конопель для вирощування в приміщенні: прекрасно адаптуються до будь-яких умов, компактні, продуктивні і не доставляють проблем.

Big Skunk Auto

Автоцветущій індікодомінантний гібрид з приємним розслаблюючим ефектом. Розтане типовою ялинкою максимум до 70 см, потребує великих горщиках для сильно розвиненої кореневої системи. В іншому проблем не доставляє. Приблизно за 50 днів формує компактні, середньо щільні суцвіття - до 400 г з квадратного метра.

Blue Queen Auto

Ще один, переважно, індічний сорт, який дає кущі близько 70 см заввишки з синюватими листям і фіолетовими смолистими суцвіттями. На тіло діє розслабляючи, але завдяки сатівним генам можна очікувати легкий психоделічний ефект. Готовий до врожаю за 60-65 днів - близько 60 г з рослини.

AK-47 Auto

Індічная варіація АК-47: дуже потужна, седативна, з великими шишками і готовністю до Харвест через 70 днів після пророщування. Відмінний варіант для ледачого Індора: потребує тепла і мінімальному поливі, не доставляє клопоту. Кущі близько 60 см, до 40 г з одного.

Boy Scout Cookies

Результатом схрещування Girl Scout Cookies з Кубанським вбивцею став потужний, життєздатний, супер продуктивний Стрейн з чудовим смаком шоколадного печива і згущеного молока. Впливає змішано: доставляє яскравий головний хай, а в тілі викликає розслаблюючу «дзижчання». До 120 см в боксі, до 600 г з квадратного метра.

AK Kush

Варіант Куш-генетики з більш високою адаптивністю та імунітетом до грибка. Виростає до метра, формує обліплені кристалами шишки - до 550 г з квадратного метра. Пахне м'ятою, евкаліптом і цитрусовими, впливає позитивно, розслабляючи і, в кінцевому підсумку, занурює в спокійний сон.

  • Кращі сорти конопель для вирощування в приміщенні