Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Кращі сорти конопель для вирощування в приміщенні

Завдяки можливості контролювати мікроклімат в приміщенні можна вирощувати, по суті, будь-які сорти.

Завдяки можливості контролювати мікроклімат в приміщенні можна вирощувати, по суті, будь-які сорти. Різниця лише в затратах: одним штамів обов'язковий потужне світло і вентиляція, а інші добре ростуть навіть на підвіконні. Ті, хто обмежені простором, вважають за краще невисокі рослини - до 120 см, але при цьому розраховують на хороший урожай. У добірці нижче ми врахували основні побажання гроверів і пропонуємо кращі сорти конопель для вирощування в приміщенні: прекрасно адаптуються до будь-яких умов, компактні, продуктивні і не доставляють проблем.

Big Skunk Auto

Автоцветущій індікодомінантний гібрид з приємним розслаблюючим ефектом. Розтане типовою ялинкою максимум до 70 см, потребує великих горщиках для сильно розвиненої кореневої системи. В іншому проблем не доставляє. Приблизно за 50 днів формує компактні, середньо щільні суцвіття - до 400 г з квадратного метра.

Blue Queen Auto

Ще один, переважно, індічний сорт, який дає кущі близько 70 см заввишки з синюватими листям і фіолетовими смолистими суцвіттями. На тіло діє розслабляючи, але завдяки сатівним генам можна очікувати легкий психоделічний ефект. Готовий до врожаю за 60-65 днів - близько 60 г з рослини.

AK-47 Auto

Індічная варіація АК-47: дуже потужна, седативна, з великими шишками і готовністю до Харвест через 70 днів після пророщування. Відмінний варіант для ледачого Індора: потребує тепла і мінімальному поливі, не доставляє клопоту. Кущі близько 60 см, до 40 г з одного.

Boy Scout Cookies

Результатом схрещування Girl Scout Cookies з Кубанським вбивцею став потужний, життєздатний, супер продуктивний Стрейн з чудовим смаком шоколадного печива і згущеного молока. Впливає змішано: доставляє яскравий головний хай, а в тілі викликає розслаблюючу «дзижчання». До 120 см в боксі, до 600 г з квадратного метра.

AK Kush

Варіант Куш-генетики з більш високою адаптивністю та імунітетом до грибка. Виростає до метра, формує обліплені кристалами шишки - до 550 г з квадратного метра. Пахне м'ятою, евкаліптом і цитрусовими, впливає позитивно, розслабляючи і, в кінцевому підсумку, занурює в спокійний сон.

  • Кращі сорти конопель для вирощування в приміщенні

Related Products

Black D.O.G. Feminised

Black D.O.G. Feminised

Широкий асортимент сортів з Голландії в нашому інтернет-магазині дає можливість легко і швидко підіб..

172 грн.

Big Devil Feminised

Big Devil Feminised

Різноманітний асортимент, представлений у нашому інтернет-магазині, дозволяє підібрати потрібний сор..

172 грн.

Big Kush Feminised

Big Kush Feminised

Ті, хто надає перевагу голландським сортам, може сміливо вибирати насіння марихуани Big Kush Feminis..

172 грн.

Big Dutch Bud Feminised

Big Dutch Bud Feminised

Системна робота з розширення асортименту нашого інтернет-магазину дає можливість знайти сорт, який м..

172 грн.