Power-seeds.com.ua

+38 (066) 53 97 735

+38 (068) 64 57 071

Украина, Киев

ПН-ПТ с 08:00 до 20:00

0
0 грн.
Ваши заказы
  • Ваш кошик порожній!

Особливості вирощування сатіви

У Мексиці, Таїланді, Індонезії, Колумбії, Нігерії, на Ямайці переважно вирощують сатіву. Тут ідеальний клімат для росту конопель цілий рік. Її перевагою є великий урожай, але варто почекати, іноді період цвітіння триває 16 тижнів.

У Мексиці, Таїланді, Індонезії, Колумбії, Нігерії, на Ямайці переважно вирощують сатіву. Тут ідеальний клімат для росту конопель цілий рік. Її перевагою є великий урожай, але варто почекати, іноді період цвітіння триває 16 тижнів.

Цвітіння

Її особливістю є тривалий період цвітіння. Це важливо враховувати при виборі місця посадки.

Зріст

Потрібно враховувати те, що сатіва виростає до шести метрів у висоту, перед вибором місця висадки.

Температура

Висаджувати в аутдор можна її, коли температура вночі не опускатиметься нижче 18 ° С.

Сприятливим для правильного росту і розвитку буде температура 24/28 ° С.

У індор скоротити зростання коноплі можна пересадивши її в менший за обсягом горщик.

Вологість

Через те, що кущі пишні, можуть виникнути проблеми зі цвіллю. Потрібно контролювати рівень вологості, він повинен становити 55/65%. Наближаючись до Харвест, він зменшується до 40%.

Для усунення цвілі, в ґрунт слід додати яблучний оцет, корицю або ж соду.

Освітлення

Сатіва добре ставиться до великої кількості світла, для правильного зростання, потрібні лампи потужністю не менше 400 Вт на 1 кв.м.

Світловий режим повинен становити 20/4, під час цвітіння 12/12. За пару тижнів до Харвест тривалість світла повинна бути не менше 8 годин.

У аутдор висаджувати слід коноплю там, де сонце потраплятиме на неї не менше 10-ти годин.

Полив

Поливати канабіс слід кількома частинами, щоб уникнути надлишку вологи.

Добриво

Вона менше вимоглива до живильних речовин, слід проводити підгодівлю не часто. Не зайвим буде промивати її раз на місяць.

Урожай

Сатіва плодоносить багато, іноді це 3/4 кг шишок з одного куща. Після сушіння шишки втратять у вазі, слід це врахувати і не переживати коли з 2 кг отримаєте 1 кг.

Через те, що кущі рясні, слід коноплю підпирати палицями, інакше вони прогнуться і загинуть.

Що собою являє даний сорт?

Сатіва − технічна культура, відрізняється недоліком автоцвітіння, деякі різновиди її з малою кількістю психоактивних компонентів. У багатьох країнах вирощують даний сорт для створення масел, полотен, канатів, мотузок.

Виростає вона зазвичай до 2-х метрів, були випадки, коли висота становила 6 метрів. Зростає постійно від моменту посадки, листя довгі і вузькі. Потрібно багато часу для дозрівання, до 4/5 місяців.

Вона була виявлена ​​в Колумбії і Бразилії, в перекладі sativa − посівна, це тому що раніше її вирощували багато поколінь селян.

Головні переваги сорту

Сатіва позитивно впливає на людину, вона:

• додає сил;

• бадьорить;

• сприяє креативності, творчості;

• допомагає впоратися з депресією;

• може замінити енергетик.

Конопля підвищує енергію, впливає тонізуюче, додає бадьорості і сил.

Техніка вирощування насіння сатіви

За своєю суттю технологія вирощування канабісу не складна, головне знати всі нюанси про висадку і розвиток, збірці врожаю. Спочатку потрібно визначитися з місцем, яке у вас є для висадки, і підібрати відповідні сорти, які там будуть розвиватися.

Будь-яка техніка вирощування починається з насіння. Не настільки важливо, яке насіння підбирати, принципи не зміняться. Створіть потрібну середу для вирощування. Насіння можна вирощувати в ґрунті, воді. Виберіть спосіб зручний вам, наберіться терпіння і все у вас вийде.

Дана стаття має інформаційний характер і не пропагує ніякі дії.

  • Особливості вирощування сатіви